Problem z zewnetrzym dyskiem WD 320GB

Witam mam znowu problem z Windowsem 7 bulid 7100

Opis :

Po podłączeniu zęwnetrzego dysku WD 320GB system go rozpoznaje jako nieznane urządzenie.

Co zrobić żeby system rozpoznawał go jako dysk?

Zgóry dziekuje za pomoc.:slight_smile:

Podłącz do różnych gniazd USB przy czym przy każdej zmianie portu musisz poczekać aż w systray’u (obok zegarka te ikonki) zniknie ikona młotka i klucza - instalowanie urządzenia. Jeśli przy każdym z możliwych portów sytuacja się powtórzy i nie uda się go zainstalować to należy udać się do menedżera urządzeń i tam usunąć ręcznie “nieznane urządzenie” w gałęzi “Universal Serial Bus”[uSB]. No i próbować znów całą procedurę.

Dziwna sprawa probuje cały czas i pojawia się informacja o tym iż nie udało się zainstalować urządzenia. Gdy podłanczam bez HUBy to system nie wykrywa go. Dysk napewo działa bo sprawdzałem na innych komputerach. Nie wiem jak z tym sobie poradzić, pomocy!

Na pewno nie podłączaj przez HUB tym bardziej dysku zewnętrznego. Takie urządzenia które defacto potrzebują więcej mocy (zasilania) należy podłączać bezpośrednio pod port usb.

Tylko jak podłączam bezpośrednio pod port USB to system nie widzi dysku tak jak bym nic nie podłączył.