Program do obróbki filmów z efektami przejścia np. obrączka

Szukam programu do obróbki filmów, gdzie w efektach przejścia byłaby obrączka.

Coś takiego jak w załączniku.  Film ten robiła koleżanka ale nie wiem niestety jakim programem a mi właśnie o takie efekty chodzi.

Proszę o pomoc

AVSEQ04.DAT_snapshot_00.39_[2016.05.24_19.15.26].jpg

To nie prościej skontaktować się z koleżanką ?

Niestety nie mamy ze sobą kontaktu dlatego nie mogę zapytać… Pytam tutaj, liczę że ktoś pomoże.

Praktycznie każdy prog do edycji oferuje takie efekty jako dodatek. Z reguły te efekty są dodatkowo platne.

Photodex ProShow Producer w którym możesz kreować sama dowolne przejścia/transitions.

Nie wiem czy każdy. Z tego co wiem to koleżanka z pewnością nie kupiła żadnego takiego programu, korzystała z darmowego.

A czy można w jakiś sposób sprawdzić jakie dany program ma dodatki?

A może dodatki można pobrać gdzieś osobno?

W Windows Movie Maker za dużo nie ma do wyboru, są bardzo podstawowe. I właśnie koleżanka najczęściej korzystała z tego właśnie programu. A może w jakiś sposób da się “nałożyć” jakiś efekt osobno na film?

Do WMM również istnieją paczki efektów,bywają platne i bezplatne .

A można je gdzieś pobrać? Nie mam pojęcia jak ich szukać…

Wystarczy wpisać w przeglądarce  - windows movie maker add ons - wyskoczą różne strony .

Ale czy ja gdzieś znajdę taki efekt, czyli obrączkę… A to tym programem chyba było robione…

A jak zainstalować takie dodatki?

A znacie jakieś inne dobre i darmowe programy podobne do Windows Movie Maker?

Chciałam sobie zrobić taki choćby teledysk gdzie wstawię sobie dane scenki i np. w tle słuchać piosenkę ale mogę ją trochę wyciszyć i wtedy słychać co jest mówione w scence po czym znów zwiększyć głośność piosenki itd… W Windows Movie Maker chyba nie jest to możliwe.