Program do usprawnienia Windows

Witam! W ostatnim periodyku “Komputer Świat” nr 21/2006 ukazała się informacja o bardzo sympatycznym programie do usprawniania Windowsa. Program nazywa się “Advaced WindowsCare 2”. Jest darmowy i mozna go sciągnąć ze strony “WWW.iobit.com”. Sam go stosuję od paru dni - pozwala usuwać automatycznie programy typu spyware, oczyścić rejestr, wykasować pliki temp i skontrolować aplikacje uruchamiane przy starcie. Polecam

Zaraz wypróbuje :mrgreen: :smiley:

:arrow: Advanced Windows Care

najlepszy jest window xp repair pro

Zapomnieliście dodać że ten program jest jeszcze w wersji BETA.

Moim zdaniem coś dużo tych problemów znalazł ten program.

screenba7.png

Złączono Posta : 13.10.2006 (Pią) 23:09

A jak było u was?

Mam je naprawić?

Tajemniczy przeleć system antywirem (panda online, kaspersky, ewentualnie jakiś który masz zainstalowany tylko dobry), potem antyspyware (ad-aware, ewido, spybot, windows defender), przeczyść rejestr (jv16, tuneup).

Dokonaj pełnej optymalizacji korzystając z tuneup.

Pozamykaj jeszcze porty programem Windows Worms Doors Cleaner.

Zainstaluj na stałe firewalla.

I porównaj jak teraz pokazuje windowscare poziom sprawności Twojego systemu.

Jeśli tak samo to ten program to lipa.

Spokojnie możesz nacisnąc przycisk “repair”. Program sam tworzy punkt przywracania systemu a poza tym w funkcji “restore center” każdorazowo jest tworzony backup rejestru. Ja to ćwiczę i system chodzi bez zastrzezeń. Sprawdzian jest prosty - po przeskanowaniu uruchom program powtórnie i zobaczysz co pokaże. Powinno być wszędzie - “no problem”.

Wirusów nie mam na 100% mogę dać log jak ktoś nie wieży

Nic nie znalazł

Nic nie znalazł

Komp jest 3 tygodnie po formacie

Zrobione zaraz po formacie

Wolę SP2

Nie lubię tego programu

ehhh :?

To dawaj w takim razie repair i będzie po problemie.

Program tworzy backupy więc w razie czego tylko sobie przywrócisz usunięte wpisy :stuck_out_tongue:

Już pozbyłem sie tego programu.

aju sprawdz co ten program wyczynia na swojej maszynie, może tylko u mnie tyle znalazł? :wink:

U mnie po “oczyszczeniu” spowodował całkowite zamulenie i musiałem zastosować przywracanie systemu i już go nie ma.

hmmm znalazł tempy a w tempach czyściutko.

Rejestr czyszczony dwoma programami a ten znalazł jeszcze 128 problemów.

I jeszcze 1 spyware (był skan pandą online, ad-aware, spybot, windows defender).

Nie polecam - jak dla mnie kpina.

polecam usunąć program

:o =D> :rotfl2:

ja nie wieżę. Czy wiesz co to wirus. Nie musi mieć swojego procesu w autostarcie. Może infekować programy natychmiastowo w pamięci, podpinać się pod pliki exe. Log nic nie pokaże czy nie masz wirów na 100%

program kpina i do tego płatny

master_zonk6 ja tego nie napisałem ;]

Kpina tak.

Płatny nie.

Wersja personall jest darmowa.

Wersja pro jest płatna.

A czy Ty wiesz co to znaczy czytać ze zrozumieniem tekstu. Radze przeczytać ten temat kilka razy, może wtedy połapiesz się o co tu chodzi. Powodzenia. :roll: