Internet radiowy

Witam.

Jak jest z internetem radiowym (bez limitu przesył od 512 do 1000 kb/s) tzn. czym się różni od np. internetu dostarczanego przez tp. po za tym że jest przesyłany “” bez kabla “”

czy jest jakieś ograniczenie związane z przeglądaniem stron i jak jest z pobieraniem danych np mp3

jak jest podczas złej pogody ( deszcz , śnieg wiatr ) czy są zakłócenia

i czy warto przejść z sdi tp. max 115kb/s około 121 zł/m na radiówkę około 512 kb/s abonament 45 zł / m bez limitów.

Wpiszcie swoje opinie na temat internetu radiowego.

Z góry dziękuję za opinie .

Moim zdaniem niczym :slight_smile: Ja mam internet radiowy i nie mogę narzekać wręcz jestem zadowolony :slight_smile: Jak jakość urządzeń do wysyłania i odbierania sygnałów czyli anteny to może tam nieraz sygnał być mniejszy i net się mulić w co wątpie :slight_smile:

Ja także mam radiówke. Jedyny minus to mała prędkość uploadu, ale to tylko chyba w moim przypadku ;(

Jedno jest pewne co kabel to kabel

Ja rówież mam internet radiowy, płacę miesięcznie 50 zł, nie mam żadnych limitów… a tak po za tym to jestem bardzo zadowlony, internet u mnie śmiga aż miło, dla porównania mój kumpel ma SDI od TP i chodzi mu to o wiele wiele wiele wolniej niż mi. Więc na twoim miejscu zminił bym SDI na radiówkę :smiley: :smiley:

Zależy czy firma dopiero powstała czy już jakiś czas funkcjonuje że mówią że będą duże transfery to nie oznacza że nie mogą występować problemy z internetem !!

TP zakłada limit ściąganych danych. Np, ja mam neo 128 i jak ściągnę 7 GB to mi transfer spada do 32.