GeForce 7300 GT -sterownik

Witam,

Zacznę od tego, że gram w counter strike. Przed formatowaniem komputera miałem dobrą grafikę i nie mniej niż 50 FPS.

Po formatowaniu, grafika jest hmm… ludzie jakby tacy niestarannie wycięci tak wszystko poszarpane i mało fps koło 30…

Sprawdzane sterowniki to:

93.81

169.21

175.19 - te sterowniki jak odpalam windowsa zmienia sie windows na 4 bity grafiak 800x600 i nie da sie zmienić więc odpadają.

Proszę o podanie jakiś dobrych sterowników do tej karty graficznej :slight_smile: . Z góry wszystkim dziękuję.

Wyłącz synchronizację pionową w ustawieniach sterownika. Upewnij się, że w opcjach CS masz ustawione D3D. W konsoli wpisz cl_weather 0 itp. (poszukaj komend do configa HighFPS).

Czemu D3D?? Na ligach każą OPEN GL mi sie wydaje…

Proszę o kolejne wypowiedzi na ten temat i jakieś sterowniki :slight_smile:

NA D3D MAM DO 10 FPSÓW …

No, a może podasz resztę specyfikacji komputera?

Typ procesora Intel Celeron, 1751 MHz (17 x 103)

Nazwa płyty głównej Kobian KOB P4X266a NDSUX

512 MB RAM

… coś jeszcze : P?

Zainstaluj NAJNOWSZE stery do grafiki, uruchom CS’a w OpenGL i wpisz w konsoli fps_max 130 :wink:

Ja używam najnowszych sterowników (175.19) i jest wszystko w porządku. Zainstalowałem je też po reinstalacji systemu. Może instalowałeś jedne sterowniki na drugie, bez odinstalowania starszej wersji i dlatego są te problemy?

Ale 175.19 sterowniki jak odpalam windowsa zmienia sie windows na 4 bity grafiak 800x600 i nie da sie zmienić więc odpadają.

Zobacz wersję 91.47: Klik

Poprzednie wywal i wyczyść CCLeanerem.

Po instalacji sterowników zainstaluj Directx (nawet, jak już Masz): http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tributable

Witam.Zalecane sterowniki dla Twojej karty to 94.24.Potem zainstaluj directx.

Dziękuję wszystkim, pomogliście :slight_smile: najbardziej cosik_ktosik i mobilone :slight_smile: dzięki.