"Program Microsoft Word przestał działać"

Witam,

Problem pojawia się tylko podczas pracy w Wordzie. Otworzyć Worda jeszcze można, coś tam napisać, utworzyć tabelkę itp można zrobić. Problem pojawia się w momencie zapisu, albo się zapisze, albo pojawi się okno informujące o zamknięciu programu z powodu błędu. Jaki błąd hmmm nie wiem. A jak się już uda zapisać, to odpalić go i pracować na nim nie można.

 

Pakiet, którego używam to Office 2000 pro.

 

Dodam, że na dysku znajdują się dokumenty tworzone w innych nowszych wersjach Office. Te dokumenty mogę otworzyć, jednak ingerencja w dokument po przez dodanie spacji np, powoduje zamknięcie dokumentu.

Jakimś dziwnym trafem wszystko zostało zapisane jako “do odczytu” Dlaczego nie mam pojęcia. Choć były to dokumenty na , których pracowałem wcześniej bez problemu.

 

Kiedy pojawił się problem hmmm. Nie wiem, na XP wszystko było ok. Na na Win8 na początku działało, później nic nie działa.

 

Odinstalowałem pakiet, wyczyściłem rejestry, zainstalowałem od nowa i … :frowning:

 

Hej,

Najnowszy SP do Office zainstalowany?

Pozdrawiam,

Dimatheus

http://www.microsoft.com/en-us/windows/compatibility/CompatCenter/ProductDetailsViewer?Name=Microsoft%20Office%202000%20Professional&vendor=Microsoft&ModelOrVersion=9&Type=Software&tempOsid=Windows+8.1

Jak widzisz nie wspiera tego pakietu.

 

Spróbuj uruchomić pakiet w zgodności z XP, być może to rozwiąże problem. Inna alternatywa, użycie pakietu office Online, masz dostęp do niego ze Swojego konta outlook/hotmail, jeżeli nie masz Makr w dokumentach to możesz spokojnie pracować :slight_smile:

Nie wiedzieć dlaczego nie chce mi się zainstalować :slight_smile:

 

@semtex

Kurde wiem, że nie wspiera. Cuda na kiju robiłem aby to działało. Zaraz na początku jak tylko jak był tylko Win 8 jeszcze pracowało się normalnie, po aktualizacji do 8.1 wszystkie nowsze wersje są odpalane tylko w trybie do odczytu a nowe dokumenty można tworzyć tylko przy próbie zapisz albo się zapiszą albo nie. Natomiast każda próba zamknięcia kończy się komunikatem o błędzie.

 

Trzeba będzie chyba kupić 2013 ech :confused:

Hej,

A jaki pojawia się komunikat?

Pozdrawiam,

Dimatheus

W systemie nie odnaleziono oczekiwanej wersji produktu :shock:

Hej,

A próbowałeś uruchomić aktualizację pakietu poprzez Windows Update? Może potrzebna jest najpierw jakaś poprawna, by możliwe było zainstalowanie SP dla Office’a 2000.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mimo szczerych chęci system nie widzi nic co mógłby uaktualnić. Według systemu wszystkie składniki Microsoftu są aktualne.

Hej,

Czyli ewentualnie zostaje próba instalacji SP do Office’a w trybie zgodności w poprzednimi wersjami systemu. W nowszych wersjach systemu Windows Update przeszło lifting, więc pewnie przez to poprawki do tak starej wersji programu nie są przez system widziane.

Pozdrawiam,

Dimatheus