Program do przechwytywanie audio +video

Witam wszystkich

Chciałbym nagrać transmisję live z sieci. Uznałem że najprostszym sposobem jest wykorzystanie programu do nagrywania tego co sie dzieje na pulpicie (np. Hypercam) i faktycznie wszystko jest ok z wyjątkiem tego że nagrywany jest wyłącznie dźwięk z mikrofonu a zależy mi żeby nagrywany był dźwięk z komputera czyli de facto z transmisji z sieci. Próbowałem już zmienić źródło dzwięku w ustawieniach programu ale nic to nie dało.

Jakieś pomysły sugestie ?

P.S.

Nie będzie mnie w domu w trakcie nagrania więc jeśli ktoś od razu wie gdzie można znaleźć funkcje startu nagrywania danej godzinie to chętnie posłucham.

Pozdrawiam

Na przykładzie IE:

przeglądasz w całości, później wchodzisz do C:\Documents and Settings \nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Tempory Internet Files

i tam masz zapisane to co przeglądałeś.

Możesz jeszcze sprawdzić programy StreamTransport lub Fraps.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Gdzieś już czytałem o tym sposobie z plikami tymczasowymi przeglądarki.

Podałeś przykład dla Win XP u mnie na 8 wygląda to tak C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Local\Google\Chrome\User Data… i dalej nie wiem który katalog wybrać. Istniej tam folder “Media Cache” ale jest pusty.

Ktoś ma jakiś pomysł ?

pozdrawiam

Przeglądaj film na IE a później sprawdź u niego w opcjach/folderach przy Pokaż ukryte pliki i foldery.

Z tego co widzę to przeglądasz/zaglądasz do przeglądarki Google Chrome a tam możesz mieć zaznaczone czyszczenie

po zamknięciu…

Możesz wykorzystac darmowe Google Hangouts: http://www.google.com/+/learnmore/hangouts/?hl=pl :razz: