Program do przycinania filmów

Szukam prostego programu w j.polskim do przycinania filmików oraz zapisywania ich w różnych formatach np. AVi

Np. Freemake Video Converter - darmowy, prosty i b.dobry.

Cześć

VirtualDub

Wybrałem Freemake Video Converter. Spełnia moje oczekiwania, mam problem z obrazem. Mianowicie już przy oglądaniu materiału kolory robią się lekko szare i potem już tak zostają. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

http://www.google.pl/#hl=pl&q=+site:for … 01&bih=650

VirtualDubMod

polecam Freemake Video Converter super program

To spełnia czy nie spełnia ?- widocznie nie jak masz problem.

Napisał ci Łukasz >VirtualDubMod, ten program to de facto przerobiony Virtualdub do pracy z mpeg oba przydatne,ale używaj raczej najnowszego VirtualDub-a

który ma poprawione niektóre błędy i w zasadzie osiągniesz w nim to samo i ma więcej w menu (np.sekcja audio).

Co do zapisywania w różnych formatach to w zasadzie tylko avi (choć są pośrednie metody na inne np.mpg),ale jest to dobry punkt wyjścia bo klip tniemy kadrujemy…etc.etc…

w VirtualDub a konwersjji na inny typ kontenera możemy dokonać np. w Freemake Video Converter lub FormatFactory.

Co do problemów z kolorami w Freemake Video… no niestety na odległość trudno powiedzieć za mało danych tzn.jakim kodekiem kompresowane i z jakimi ustawieniami jak również przez co odtwarzasz gotowy klip (tzn.jaki kodek konkretnie używany jest przy odtwarzaniu),spróbuj np. vlc-playerem aby sprawdzić czy de facto w klipie masz zapisane to co oglądsz w swoim playerze.

ps.inne jak najbardziej przydatne versje VirtualDub to Virtual-MPEG oraz Nandub z bardziej rozbudowaną sekcją audio