Program do regulowania głośności różnych programów

Czy taki program instnieje dla windows XP ? Bo w viscie widziałem coś takiego.

Jest coś takiego jak IndieVolume [trial]

Zobacz też to ,ale w sumie nie wiem co to… w paczce jest instrukcja po angielsku ,trzeba podmienić pliki, i zdaję się że było by coś z tego…

Ja używam tego:

http://www.dobreprogramy.pl/Volumouse,P … 24109.html

i jest spoko

To rzeczywiście bardzo dobry program - prosty i bezbłędny. Ponadto może przypisać skróty klawiszowe, które będę ci odpowiadać.

Niestety nie umiem go obsługiwać. Gra w gre. Chcę posłuchać muzy z neta i nie mogę żadnym progrAMEM WYCISZYC TEJ GRY.

Chcesz regulować głośność jakieś gry… (zakładam że nie jest to gra przeglądarkowa)

Odpalasz volumouse… głośność bedziemy regulować za pomocą rolki myszy i jakiegoś

klawisza np. lewy alt…

pierwsza predefiniowana opcja to jest ‘Alt key is down’.

klikasz na ‘more’ po prawej…

po prawej stronie rozwijasz opcje i wybierasz 'Change the volume the specified .exe file

na dole wpisujesz nazwe pliku .exe za pomocą którego odpala się gra, np. crisis.exe

i teraz jak grasz w gre i chcesz ją ściszyć to wciskasz lewy Alt i rolką myszy regulujesz głośność,

tak samo możesz ustawić opcję dla odtwarzacza muzyki i regulować jego głośnością nie wychodząc z gry…

Nie mam czegoś takiego jak change the volume the specified.exe

Ja mam windows XP. Tam nie ma miksera. Mikser jest w viście. JA chcę się dowiedzieć gdzie jest ta opcja change the volume the specified.exe bo nie mogę jej znaleźć. Gra to EUropa universalis 2

O cholercia, nie zwróciłem uwagi na XP… Na WinXP to nie będzie działać… Sorry

Kurde. Szkoda. I muszę czekać na nowego kompa i dopiero wtedy instalnę sevena

wymiatacz01 , nie mam jak sprawdzić bo mam Viste ale spróbuj tego

http://fediafedia.deviantart.com/art/Wi … -115868137

W pliku tekstowym pisze że trzeba tylko podmienić jeden plik i gotowe :slight_smile:

Ten program działa. Niestety nie ma on opcji wyłączania niektórych programów.

vanshei , program-regulowania-glosnosci-roznych-programow-t449829.html#p2848845 “to” :wink:

wymiatacz01 , a co z IndieVolume ?