Program do rozłączania Internetu przy routerze

Witam!

Proszę o doradzenie jakiegoś programu, który rozłączał by mi Internet po pobraniu każdego pliku (mam Neostradę), tak żeby mieć nowy adres IP. Chodzi mi tu o ściąganie z RapidShare. Mam Router D-Link i chodziłoby o automatyczne restartowanie go po pobraniu każdego pliku. Słyszałem o CryptLoad oraz USDownloader ale nie wiem czy będą odpowiednie. Proszę o doradzenie zarówno jakiegoś programu jak i jego odpowiedniej konfiguracji.

Dziękuję z góry i pozdrawiam :wink: .

Ja ściągnąłem program jDownloader w ustawieniach wybrałem mój router Edimaxa mam i jak chce inne IP też mam neo to biorę rozłącz czekam chwile i mam nowe IP :slight_smile: Jak ściągasz z RS to polecam ten program zrobi wszystko za Ciebie a Ty będziesz mógł sobie spać sobie spokojnie w nocy :smiley:

Tak, ale mi chodzi, żeby ten program robił to sam czyt. automatycznie po pobraniu każdego pliku :wink: czy ten program tak może ? Bo jak ręcznie mam klikać to mi to nie odpowiada :wink: .

Może automatycznie, on sam sobie wszystko robi aby wklejasz linki i on już robi swoje :slight_smile: Tylko trzeba go dobrze ustawić :smiley: