Prośba-Więcej styli na forum

Na forum jest tylko jeden styl-proponuje, aby zrobić na dole strony wybór stylu, i doinstalować jakieś ładne, karnacje :slight_smile: mi np. juz się ten styl znudził, warto dodać jakiś nowy

Ale po co dodawać takie śmieci? Przecież forum nie jest po to żeby sobie popatrzeć na fajne kolorki :?

to zmień forum, na takie gdzie jest kolorowo :expressionless:

I tak bym nie zmieniał stylów forum, bo po co? takie mi odpowiada i już

Szkoda tylko pracy grafików/adminów na takie bzdury.

Dawidd , zaloz wlasne forum komputerowe i z glowki klopot

Ja też bym chciał zobaczyć jakiś nowy styl na forum, a najlepiej żeby można było wybierać style podobnie jak na vortalu :slight_smile:

właśnie o to mi chodzi, jeżeli nie teraz, rozumiem, zlot, robota, ale po zlocie?Jeżeli komuś pasuje ten styl zielony, ten co jest teraz, to by go sobie wybrał z listy, i by miał tak jak wcześniej, wszystkim by pasowało :wink:

Chciałbym aby jakiś administrator dał tu swoja opinię.

No mnie też ciekawi zdanie admina, niektórzy może nie lubią zielonego :smiley: a jakby było dużo stylów do wyboru to nikt by nie narzekał i nie byłoby dyskusji :slight_smile: Są tacy co przesiadują na forum dużo i wygląd ma dla nich znaczenie, więc ja jestem za wprowadzeniem większej liczby stylów - choćby tych darmowych :slight_smile:

Żeby przynajmniej te 2 style więcej zrobić. Poza tym na forum jest na pewno dużo chętnych którzy znają się w tej branży i mogli by pomóc w pracy :slight_smile: Pozdrawiam.

Ściągnijcie sobie wtyczkę do FF (Stylish) i róbcie wygląd samemu ;).

Haha :smiley: może to będzie dobre dla grafików, ale oto mi chodzi, żeby były odgórnie, nie samemu i nie po swojemu, bo nie umiem swoich stylów robić do zwykłego HTMLa a co dopiero do PHPBB3 :smiley: Przydałyby się, bo forum nabrałoby koloru, że tak powiem :slight_smile:

Czyli userzy chcą nowych styli, a co na to Administracja?

Chciałeś powiedzieć garstka userów :stuck_out_tongue:

Jak by chciała zabrać głos w sprawie to by już to dawno zrobiła, a Twoje ponaglenia niewiele w tym wzgledzie zmienią.

:stuck_out_tongue:

jakiś specjalnych grafików nie trzeba żeby pozmieniać kolorki :stuck_out_tongue: (kilka grafik przerobić i pozamieniać coś w notatniku :stuck_out_tongue: ) no ale po co? defaultowy niebieski jest ochydny a czerwony… n/c mało który kolor by pasował… np. żółty… bolałyby oczy a inne są brzydkie :stuck_out_tongue: teraz jest dobrze…

Nie podoba się? Zrób swoje forum i jazda, możesz mieć tam pełno stylów. Poco więcej tutaj stylów? Jeden wystarczy.

wszyszy jak widzę udzielają aroganckich odpowiedzi. niemniej, dla bardzo wielu użytkowników jakie ma to forum można stworzyć osobne style, nie ma w tym nic szkodliwego. inna sprawa to potrzeba wykonania tego przez kogoś, co wcale nie jest takie łatwe, czasami technicznie niemożliwe.

tylko to Ci ludzie muszą się znaleźć. samo się nie zrobi

ja mam kolegę, usera forum DP, podpytam go na GG, zna się na grafice, moze cos skombinuje.

inicjatywa ostateczna nie może wyjść od użytkowników, to forum do kogoś należy, i to od tych osób zależy, czy robimy dodatkowe style, czy nie

Drodzy koledzy, nie opłaca się mieć 2 albo i więcej stylów, wszystkie modyfikacje, które zostały na tym stylu zrobione musiały by być zrobione na drugim stylu a to zajmuje trochę czasu. Wiem, że można przekopiować pliki (HTML) na inne style tylko poco to komu? Taki styl zajmuje 200kb-1mb (raz widziałem co miał 2,75mb). A to zajmuje MB na serwerze jak i danych MySQL.

Tylko przez pewien czas, poczekać, aż Kellanved dopisze parę ficzerów do phpBB3, a będziesz w niebo wzięty :lol:.