Proszę o wyznaczenie zbędnych programów autostartu

Bardzo powolne, anemiczne działanie systemu zmusza mnie do poddania analizie programów startujacych z systemem i wyłączenie możliwie zbędnych na podstawie waszej eksperckiej wiedzy/oceny

Podlinkowany auto-start: http://wklej.org/id/940637/

Krótka specyfikacja PC:

MS Windows 7 Starter 32-bit SP1

Intel Atom CPU N450 @ 1.66 GHz, 1,0 GB RAM, Intel Graphics Media Accelerator 3150

  1. Tak HKCU:Run CursorFX Stardock Corporation “C:\Program Files\Stardock\CursorFX\CursorFX.exe” --> Jak dla mnie zabawa we własne kursory nie

jest niezbędna, ale to twoja decyzja

  1. Tak HKCU:Run RocketDock “C:\Program Files\RocketDock\RocketDock.exe” --> podobnie jak wyżej

  2. Tak HKLM:Run Acer ePower Management Acer Incorporated C:\Program Files\Packard Bell\Packard Bell Power Management\ePowerTray.exe -->

sam mam Acera i to wyłączyłem i usunąłem z autostartu

  1. Tak HKLM:Run Adobe ARM Adobe Systems Incorporated “C:\Program Files\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe” --> nie jest

niezbędny od razu po uruchomieniu systemu

  1. Tak HKLM:Run OMEA Ours Technology Inc. "C:\Program Files\PackardBellXSync\Deployment\Functions{AA58F999-6D97-42c2-

A69F-8CC04D18D944}\OMEA.exe"

  1. Tak HKLM:Run SunJavaUpdateSched Sun Microsystems, Inc. “C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe”

  2. Tak Startup Common VideoWebCamera.exe.lnk LiteOn Technology Corp C:\Program Files\Video Web Camera\VideoWebCamera.exe

To jest wszystko co ja bym wyłączył od razu na twoim miejscu. Oczywiście wszystko z głową. Wyłącz a potem potestuj czy system działa stabilnie.

Pozdrawiam

Ok, powyłączałem oprócz cursorfx i rcketdocka wszystko przez cb analizowane. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Dzięki za pomoc :slight_smile: Extra fajnie.

Zdrowia!

Run Acer ePower Management Acer

Tak HKLM:Run OMEA Ours Technology Inc

Tak Startup Common VideoWebCamera.exe

te trzy na twoim miejscu bym zostawił no ale zależy od użytkownika;]

Czemu tak myślisz? ;O