Przeglądarki wyłączają się - Ciągły crash

Witam!

Zawsze udawało mi się jakoś samemu radzić z wszystkimi problemami, tym razem jednak chyba nie podołam. Zaczynając od początku: Pewnego pięknego dnia wyskoczył mi crash report w Operze. Myślałem że to tylko jakiś mały błąd spowodowany czymś czego i tak nie zrozumiem i po ponownym włączeniu opery wszystko będzię śmigało. Niestety byłem w błędzie. Od tamtej pory za każdym razem jak włączę Opere, zaraz po załadowaniu zakładek wyskakuje błąd. Czasami Opera jednak się uruchomi i będzię chodziła tyle czasu ile chcę - teraz np piszę posta będąc w Operze. Przeszukałem internet w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu - na forum opery znalazłem dwie osoby mające taki sam problem. Jedna z nich powiedziała że rozwiąże to Malwarebytes’ Anti-Malware. Ściągnąłem, przeskanowałem, znalazło dwa błędy, Opera dalej crashuje. Postanowiłem więc sprawdzić zachowanie innych przeglądarek. Ich zachowanie zmroziło krew w moich żyłach - okazało się że problem dotyczył wszystkich przeglądarek. Firefox i IE też ciągle crashują, jedyną przeglądarką która śmiga bez zarzutu jest Google Chrome. Zrobiłem więc skan MKS skaner online który wykrył i usunął 2 infekcje. Brak rezultatu. CCleaner naprawił setki wpisów w rejestrze i wywaliłem nim parę niepotrzebnych rzeczy. Bez rezultatu. Nie jest to też (w wypadku Opery) wina rozszerzeń - wszystko wyłączyłem. Java i Flash zupdatetowane. Zostaje mi teraz tylko pokornie prosić was o próbę rozwiązania mojego problemu. Oto logi:

OTL

GMER

HiJackThis

Niestety nie mogę wkleić logu Extras z OTLa - próbowałem na wszystkich serwisach typu wklej.org i ciągle wywala jakiś błąd. Nie mam pojęcia dlaczego.

Ps. Tak teraz jeszcze pomyślałem że może paść takie pytanie - tak, próbowałem przeinstalować Operę i mam ją w najnowszej wersji (11.50 bodajże).

Oto log z TDSSKillera:

Log z TDSSKiller

Uruchom jeszcze raz kasperskiego Jak znajdzie ten plik co powyżej wybierasz opcje Cure Następnie przeskanuj raz jeszcze kasperskim i podaj nowy raport Czyli jeden raport z leczenia drugi z nowego skanowania Kasperskim

Raport z leczenia

Raport po leczeniu

Wygląda na to że usunęło co trzeba :slight_smile: Teraz pozostaje mi obserwować zachowanie przeglądarek. Dziękuję za pomoc!

Tak infekcja pomyślnie usunięta

Jeszcze kosmetyka

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Log z OTL

Wydawało mi się że tego Ask.com już wywaliłem do końca a tu proszę jednak jeszcze coś zostało :wink: Przeglądarki śmigają już aż miło wygląda na to że wszystko wróciło do normy :slight_smile: Jeszcze raz dziękuję.