Przycinanie i oglądanie w jedym

Witam serdecznie.

Od niedawna pracuję na fajnym programiku Edytor plików Windows Media. Ma świetnie funkcje, bo pozwala oglądać w przyśpieszeniu nie zmieniając przy tym częstotliwości dźwięku, jednocześnie można zaznaczać fragmenty które chcemy wyciąć i co najważniejsze pozwala na precyzyjne przejście w daną godzinę:minutę:sekundę w pliku. Natomiast wielkim minusem jego jest, że pozwala tylko i wyłącznie na odtwarzanie plików *.wmv i *.wma. I tu moje pytanie do Was, czy znacie jakieś podobne programy które będą pozwalały przynajmniej na precyzyjne określenie czasu do którego miejsca chce skoczyć w filmie i przeglądania w większych szybkościach niż 1:1, ale który będzie obsługiwał pliki *.vob ? Szukam już od dłuższego czasu, i nic nie mogę znaleźć, jedynym faworytem jest tu PowerDVD, ale nie można określić czasu w pliku, do którego chce przeskoczyć. Jeżeli macie jakieś programy, proszę o wymienienie.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Witam

Przyznam się nigdy nie próbowałem oglądać *.vob w subedicie ale wg jego listy przypisań obsługuje on także i te pliki.

Możesz w nim określić czas do jednej klatki.

Witam serdecznie.

Niestety subedit coprawda widzi pliki *.vob, ale pod czas próby załadowania wywala błąd.

‘this->GetStreamSelected(StreamNum, (TOLEBOOL*)&pStreamSelected)’: Parametr jest niepoprawny.

Witam (trochę mnie nie było)

Ekhm To jest komunikat o braku kodeków DVD (*.vob jak zwał tak zwał :x ). Jak pisałeś powyżej posiadasz PowerDVD (mój to: wersja 2.55) zainstaluj go i spróbuj ponownie odpalić te pliki *.vob. U mnie działają w SubEdicie. Próba została przeprowadzona z użyciem DVD Resident Evil. Wgrałem jeszcze kilka innych filmów które mam na DVD i też działają.

W tym komunikacie co podałeś jest wzmianka o niepoprawnym przetwarzaniu pliku strumieniowego i to on powoduje wytwarzanie tego błędu.