PSP czy NDS?

No to tak jak w temacie - która konsole uważacie za lepszą. Ja uważam że obie się dopełniają - psp grafiką, a nds rozbudowaniem gier, steroweaniem i iloscią gier.

EDIT: piszcie też jaka wg. was jest najlepsza gra na dana konsole

PSP: Naruto Ultimate Ninja Heroes 1/2

NDS: Pokemon D/P/P

PSP tylko wersja 100x ( FAT )

łatwiej zmienić softa na M33 i dzięki temu możesz gry na karte pamięci wrzucać ( nie trzeba nosić kilku umd przy sobie ). Możliwość wgrywania rożnych pluningów oraz programów domowej roboty. Nie wiem jak jest z ND ale ja mam PSP i naprawdę fajne. Dlaczego PSP 1000 (fat) a nie psp 2000 (slim). Nowe slimy mają nie przerabianą płytę główną ( jak narazie ) która uniemożliwia zmienienie softa na m33. Faty mimo że nie są już produkowane to opłaca się poszukać w dobrym stanie używanego. Według mnie lepiej leży w ręku od slima ( jak ktoś powie że jest za ciężki, to różnica prawie nie odczuwalna. ) Jedyną wadą Fata jest brak możliwości grania na TV ( opcję tę ma psp 2000 i 3000 ). Nie myśl nawed o zakupie psp 3000 który od slima różni się tylko nowym Uszkodomyn Wyświetlaczem oraz mikrofonem… .

Mam nadzieje że pomogłem, Pozdro.

PS: Najlepsza gra? Na psp to: Tekken oraz Worms open warfare 2

PS2: Gratulacje ogarnięcia przy pisaniu ankiety…

a czemu nie ma w ankiecie opcji:

“Autor tematu jeszcze nie dorósł do korzystania z internetu czyli jest dzieckiem neo i sądząc po stylu pisania ma nie więcej niż 12lat…”

Bo była by tez opcja " Jestem na tyle głupi i upierdliwy, żeby nie głosowac w tej ankiecie"