Restart komputera po skanowaniu - log Combofix

Witajcie,

Na wstępnie od razu zaznaczam, ze jestem kompletnym laikiem, do tego kobietą ;-), więc przepraszam, za nie fachowe słownictwo.

Po skanowaniu (np. ad aware) następuje restart. Przy użyciu jakiegoś innego programu (chyba spybota, czy coś takiego) na liście pojawiają się jakieś trojany, ale nie można ich usunąć :frowning:

Na forum przeczytałam, że do diagnozy niezbędny jest log (cokolwiek by to było :wink: ) więc wydaje mi się, że tą część zadania zrobiłam poprawnie. Zobaczymy, czy poradzę sobie dalej. Będę wdzięczna za pomoc.

Wklej do Notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\mdbafgfi.ini

C:\WINDOWS\system32\ivfeseym.ini

C:\WINDOWS\system32\pppeyeai.ini

C:\WINDOWS\system32\weujftjm.ini

C:\WINDOWS\system32\hcdomppo.ini

C:\WINDOWS\system32\yqahhegd.ini

C:\WINDOWS\system32\irqdlfch.ini

C:\WINDOWS\system32\ijmeetsi.ini

C:\WINDOWS\system32\kqhmsjjd.ini

C:\WINDOWS\system32\mqanatrc.ini

C:\WINDOWS\system32\tkdnkegx.ini

C:\WINDOWS\system32\tjconwqr.ini

C:\WINDOWS\system32\ksrxdowq.ini

C:\WINDOWS\system32\mcrh.tmp

C:\WINDOWS\system32\wokdcsrv.dll


Registry::

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows nt\currentversion\winlogon\notify\evodelqk]

[-HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\c4ff68d3]

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Po tym nowy log z Combo

Już powinno być Ok

Przeskanowałam - nie restartuje się :lol: Pięknie dziękuję za pomoc. Jestem naprawdę wdzięczna :slight_smile: Pozdrawiam serdecznie