Router Do Internetu Bezprzewodowego Netia 1MB

Witam. Chce zakupić router taki abym mógł sobie korzystać bezprzewodowo z internetu w domu, zasięg do około 100m myślę że wystarczy. Posiadam internet z NEtii 1MB/s , router potrzebny na rozdzielenie neta do kompa przewodowo i laptopa bezprzewodowo. Już nie chce mi się podpinać tego przewodu zawsze do laptopa jak chce z neta korzystać :slight_smile: . Proszę o konkretne doradzenie :smiley:

A ile chcesz wydać na ten router ?

michal_1991 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

cena około 150zl taki żeby był dobry :slight_smile:

Wszystko zależy jaki modem dostałeś od Netii.

Jeśli ma wyjście ethernet to wystarczy ci tani router DSL np TP-link lub lepszy Linksys.

Jeśli masz modem na USB to musisz szukac routerka z wbudowanym modemem ADLS z anexem A (jeśli netia działa u Ciebie na łączach TP-SA)

Jeżeli natomiast masz modem z wyjściem RJ45 to ja polecam OvisLink WL-1600GL. Oparty na układzie Broadcoma. Zainstalujesz na niego Tomato, DD-Wrt etc. a przy tym kosztuje 100zł.

no ja mam od Netii modem ZyXel DSL , wejście/wyjście Ethernet RJ45 :). Interesuje mnie właśnie modem o dobrym przesyłaniu sygnału i żeby nie był awaryjny :slight_smile: . Ten OvisLink WL-1600GL myślę że będzie dobry :smiley:

Daj znac czy OvisLink (tzw AirLive) działa dobrze.

Po wgraniu Tomato daje naprawde wilekie mozliwości.