r   e   k   l   a   m   a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
salber2010

Router NETGEAR WGR614v9 - konfiguracja

Nie mogę wejść w ustawienia mojego rutera Netgear WGR614v9, mimo ze robiłem to juz wczesniej dwa razy i internet działal bez zarzutu na PC i laptopie (wifi). Wpisywałem 192.168.1.1 i byłem juz w ustawieniach gdzie mogłem skonfigurować ustawienia i hasło do WIFI. Teraz jednak nie moge z jakiegoś powodu. Resetuje do ustawień fabrycznych, potem wpisuje w przeglądarke 192.168.1.1 i po wpisaniu user name i password takie jakie jest podane na routerze pisze ze invalid i pupa. na ruterze jest też podane: default settings czyli:

http://www.routerlogin.net

wpisuje i pojawia sie strona vorgin media (router działał kiedyś u tego dostawcy internetu w angli, ale to nie ma znaczenia bo w polsce działał tez u kilku juz dostawców, teraz przy antenówce)

tam na tej stronie trzeba wpisać SSID i WPA-PSK, podane na routerze. Domyślnie jest ustawione Chanel 6, ale nie wiem co to znaczy. Mozna to rozwinąć i jest tez chanel 01 i 11, próbowałem na wszystkich i pupa Wpisuję SSID i WPA-PSK i zakładka sie zamyka i nic sie nie dzieje nadal nie moge wejść w ustawienia. Próbowałem odłączac od prądu router i modem kilka razy na wszustkie sposoby. Resetowałem netgeara do ustawien fabrycznych juz kilka razy i tez nic. Tak jak mowie 5 m-cy temu udało mi sie w 10 min zrobic wszystko potem jeszcze raz w lipcu jakoś i wszystko było cacy, a teraz pupa i juz dwa dni sie mecze. Prosze o pomoc. Dziękuje z górki. Zdrów!!

-- Dodane 08.09.2011 (Cz) 14:13 --

Aha zapomniałem dodać ze za pierwszym razem po resecie do ustawień fabrycznych pojaiwa sie zakładka w przeglądarce: "ze względów bezpieczeństwa, żeby nie nastąpił konflikt z dostarczycielem internetu zmieniony został adres IP na 10.0.0.1....." Jak wpisuję ten adres zamiast 192.168.1.1 to wchodzi od razu na wspomnianą stronkę virgin media gdzie jest SSID i WPA-PSK a potem ju to sami czyli nic

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0