r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
salber2010

Router NETGEAR WGR614v9 - konfiguracja

Nie mogę wejść w ustawienia mojego rutera Netgear WGR614v9, mimo ze robiłem to juz wczesniej dwa razy i internet działal bez zarzutu na PC i laptopie (wifi). Wpisywałem 192.168.1.1 i byłem juz w ustawieniach gdzie mogłem skonfigurować ustawienia i hasło do WIFI. Teraz jednak nie moge z jakiegoś powodu. Resetuje do ustawień fabrycznych, potem wpisuje w przeglądarke 192.168.1.1 i po wpisaniu user name i password takie jakie jest podane na routerze pisze ze invalid i pupa. na ruterze jest też podane: default settings czyli:

http://www.routerlogin.net

wpisuje i pojawia sie strona vorgin media (router działał kiedyś u tego dostawcy internetu w angli, ale to nie ma znaczenia bo w polsce działał tez u kilku juz dostawców, teraz przy antenówce)

tam na tej stronie trzeba wpisać SSID i WPA-PSK, podane na routerze. Domyślnie jest ustawione Chanel 6, ale nie wiem co to znaczy. Mozna to rozwinąć i jest tez chanel 01 i 11, próbowałem na wszystkich i pupa Wpisuję SSID i WPA-PSK i zakładka sie zamyka i nic sie nie dzieje nadal nie moge wejść w ustawienia. Próbowałem odłączac od prądu router i modem kilka razy na wszustkie sposoby. Resetowałem netgeara do ustawien fabrycznych juz kilka razy i tez nic. Tak jak mowie 5 m-cy temu udało mi sie w 10 min zrobic wszystko potem jeszcze raz w lipcu jakoś i wszystko było cacy, a teraz pupa i juz dwa dni sie mecze. Prosze o pomoc. Dziękuje z górki. Zdrów!!

-- Dodane 08.09.2011 (Cz) 14:13 --

Aha zapomniałem dodać ze za pierwszym razem po resecie do ustawień fabrycznych pojaiwa sie zakładka w przeglądarce: "ze względów bezpieczeństwa, żeby nie nastąpił konflikt z dostarczycielem internetu zmieniony został adres IP na 10.0.0.1....." Jak wpisuję ten adres zamiast 192.168.1.1 to wchodzi od razu na wspomnianą stronkę virgin media gdzie jest SSID i WPA-PSK a potem ju to sami czyli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0