Router Netiaspot [Zapora Sieciowa problem]

Mam problem z zaporą sieciową, nie mam możliwości zmiany ustawień zapory sieciowej 

 

 

powinienem mieć takie okienko w tej koparce

 

 

No ale nie mam. Chce to ustrojstwo wyłączyć (minimalne) bo mam problem z postawieniem serwera w 7 days to die i kumpel nie może dołączyć. ,Otwierałem" porty 25001,25002,25003,26900 czyli wszystkie od 7dtd, w tcp i udp lecz porty dalej są zamknięte. W zakładce przekierowanie portów wszystko ma status aktywne, lecz gdy dodaje port, nowy port ma status ,rozwiązywanie" po odświeżeniu jest aktywne. Przepraszam jak napisałem to chaotycznie. Ale spędziłem właśnie 4 godziny w google i nie znalazłem odpowiedzi i jestem gotów roztrzaskać netiaszrota siekierą. Dzwoniłem do netii mieli oddzwonić ale nie zrobili tego więc zakładam temat. Hamachi nie działa również. Serdecznie pozdrawiam.

Z samego prawego brzegu Twojego screen’a masz “przegląd”, a obok  “kontrola dostępu”. Może tam coś jest?

Przegląd zapory jest po prawej, po lewej przegląd panelu. To nie to. Patrzałem wszędzie gdzie sie dało pozatym.

Sprawdź pod inną przeglądarką.

To też sprawdzałem, bez skutku.

Załoguj się na konto admina. User: admin , hasło: admin_netia

Pojawią się niedostępne teraz opcje i właściwe okienko.

Port 26900 is open 

 

To najpiękniejsze zdanie jakie przeczytałem. Dziękuje za pomoc! Temat rozwiązany i mam nadzieje że komuś pomoże. Btw nie wiedziałem że mogę zalogować się w ten sposób. Dzięki i pozdrawiam.

Potwierdzam że netiaspot to ustrojstwo jakich mało ;), uprzedzam że konto admina nie daje pełnej kontroli nad spotem bo…jest jeszcze zablokowane przez netie (netia ma zdalny dostęp) konto superadmina i aby się do niego dostać spota trzeba rootować :wink: