[S] Laptop SONY VAIO 16", matryca FullHD, wysoki model

Postanawiam spieniężyć ledwo używanego laptopa SONY VAIO VGN-FW51JF

Chuchany i dmuchany, używany w domu, w pełni sprawny, stan techniczny idealny, stan wizualny fabryczny! (mówię to w pełni świadomie, nie ma ani jednej ryski), o przebiegu może powiedzieć jego fabryczny dysk, który obecnie ma przepracowane 630 godzin (jakieś 25 dni) i 416 włączeń.

Dlaczego tak mało? Bo w niedługim okresie pojawił się w domu kolejny laptop - z firmy…

Do niewątpliwych zalet należy świetna matryca FullHD, WiFi w częstotliwościach 2,4 i 5GHz, piękny design i naprawdę świetna ergonomia klawiatury. Matryca wciąż ciasna w zawiasach, nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi. Nie naprawiany, nie grzebany.

 

Parametry:

Matryca X-black LCD with multiple lamp 16,4" 1920x1080

Po przeczytaniu dość ciekawego wstępu spojrzałem na główne parametry i wiedziałem, że cena mnie zaskoczy, ale nie spodziewałem się, że na mojej twarzy pojawi się taki uśmiech… zażenowania.

To Twój sprzęt i możesz sobie go wyceniać na każdą kwotę, ale nie sądzę, byś dostał za niego więcej niż 1000 zł, a i ta kwota byłaby wg mnie przesadzona. Zajrzyj na strony internetowe największych sklepów ze sprzętem. Sprawdź sprzęt w przedziale 2200-2500 zł - często będzie to laptop z lepszym procesorem, lepszą kartą graficzną, pojemniejszym dyskiem, a może i dodatkowym dyskiem SSD, Jedyną różnicą będzie kwestia matrycy i systemu operacyjnego.

Twój sprzęt mógł być warty kiedyś sporo, ale minęły lata i nie spodziewaj się, że dostaniesz za niego więcej, niż jest warty.

ATI Mobility Radeon HD 4570 ? Reballing ?

@Aestumatio - wiem, że tanio nie jest w porównaniu do innych używanych, za jego stan mam prawo życzyć sobie tyle ile sobie życzę .

@KAZDAN63 - nie, laptop nie był nigdy w serwisie.

Dla przykładu - http://www.x-kom.pl/p/250499-notebook-laptop-156-lenovo-z51-70-i3-5005u-4gb-1000-r7-m360-fhd.html

Wydajnościowo podany przeze mnie sprzęt jest znacznie lepszy od Twojego. Poza tym jest nowy, a nie muszę Ci chyba mówić o przewadze sprzętu nowego nad używanym, w dodatku starym. Różnica w cenie to 300 zł na korzyść mojego przykładu. Gdyby jednak nie brać pod uwagę rozdzielczości, to sprzęt wydajniejszy od Twojego można dostać już za ok. 1500 zł. Nowy. Jesteś trollem? :smiley:

dla ciebie mogę być nawet ogrem :slight_smile: wybacz, mamy wolny rynek, ale mały ukłon dla ciebie.

Gdyby to był lapek z i5 lub i7 to kwota byłaby zasadna ale nie za procek sprzed 7 lat … Niemniej, życzę szczęścia, bo sprzęt jest piękny choć jak dla mnie za drogi.