Nie pojawiają mi się ikony i pasek zadań / brontok

Witam. na początku chce powiedziec ze w sprawach komputerów jestem kompletnie zielony. Mam pewien problem. Jeszcze wczoraj mój komputer działał całkowicie poprawnie, wszystko śmigało. Dzisiaj rano włączyłem komputer, a tu pojawia mi się tapeta, a ikony i pasek zadań “start” nie. Na początku z mojej własnej wiedzy domyśliłem się, że to może byc explorer.exe ale włączyłem menadzera zadań i explorer był uruchomiony, więc go wyłączyłem i i klikłem plik>nowe zadanie i wpisałem explorer.exe, ale nic to nie zmieniło. Podczas liczych prób naprawy tego stanu zobaczyłem w menadżeże zadań w zakładce aplikacje, że od czasu do czasu pojawia się coś o nazwie brontok kompletnie nie wiem co to jest. Posiadam Win XP professional SP3. Zgadzam sie na format jeśli jest to konieczne, tylko nie wiem jak go przeprowadzić. Nie mam płyty do WinXP bo ją złamałem, ale posiadam na pendrive Windowsa 7 64bit. Nie wiem czy te info sie na coś przydadzą, ale może jednak… prosze o pomoc i pisanie postów w dośc prostym do zrozumienia języku, bo naprawde komputer to dla mnie czarna magia.

Pobierz OTL.com lub OTL.scr z tego linku (wersja exe może nie działać) [http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnost … 4#entry324](http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/page p 324#entry324) Wejdź w tryb awaryjny windows wykonaj skan zaprezentuj raport na forum Instrukcje do tego narzędzia znajdziesz w podanym linku. Jeśli nie będzie to możliwe pisz użyjemy innego narzędzia

ssebi0 , wydaje mi się, że to jest jakiś wirus, albo po prostu zwalonego masz shella. Ściągnij sobie jakiegoś antywirusa live cd(np. doktor web live cd), uruchom z niego kompa i zrób pełne skanowanie. Od razu uprzedzam, że skanowanie będzie trwało dość długo, tak więc będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli to nie rozwiąże problemu, możesz spróbować uruchomić instalator Windowsa i zrobić nakładkę bez utraty danych wciskając klawisz r po zaakceptowaniu licencji klawiszem F8. Jeżeli to też nic nie da, zostaje format.