Silentum PC Gladius M20 - Montaz dysku twardego

Nie wierzę w to co się dzieje ale nie wiem co autorzy tej obudowy mieli na mysli konstruując zatoki 3.5 na HDD. Jak to właściwie zamontować? Wsunalem te dwie szyny i polozylem na nie dysk- przeciez to trzeba sie z tym jak z jajkiem obchodzic zeby dysk nie spadł. Mam to jakos przykrecic? Zaraz zwariuje. Zreszta ta obudowa to straszna tandeta, płyta główna średnio siedzi powiedziałbym, zasilacz Vero 500W też tragicznie zrobiony wszystko ledwo ucisiniete do tej obudowy, widze ze wywaliłem kase w błoto.

 

Szyny wpinasz w dysk a nie kładziesz… Masz instrukcję obsługi, tam powinna być ilustracja jak to montować.

Kupiłeś budżetową obudowę i zasilacz, dlaczego masz z tym problem?

Niestety, kupiłeś chińską obudowę czy tanio? Ja kupiłem m40 i uważam że do mocnego zestawu kupiłem tandetną obudowę, kupiłem wysyłkowo i po raz kolejny popełniłem błąd. U mnie dyski hd montuje się na sankach i wprowadza do prowadnic, pomysł dobry ale wykonanie tragiczne, użyty nędznej jakości plastyk pęka. Użyte cienkie blachy ostre jak żyletki krwawa lux, wskazane zakładanie rękawiczek. Ty przynajmniej masz prowadnice i nic ci nie pęknie. Pozostała jeszcze kwestia wentylatorów, u mnie po roku zaczęły pracować coraz głośniej i poszły do śmieci. Gości co reklamują to coś… nie chce się wkurzać.

W swoim Gladiusie M20 odłączyłem dołączone przez producenta wentylatory, gdyż pracowały za głośno, obudowa jedynie że jako tako wygląda, nic po za tem, ale za tę cenę nic lepszego chyba się nie znajdzie.