"Skup itemków" w D2

Czy istnieje coś w rodzaju “skupu itemów” w D2 na BNet? Potrzebne mi są runki, mam itemki, warte powiedzmy tych PULi, ale jakoś nikt nie chce ich kupić ;/ A itemki za itemki nikt się nie chce wymieniać… A więc jest coś takiego?

hehe sorki jak bym nie mial racji… bo w D2 na battle necie nie gralem :stuck_out_tongue:

ale w wiekszosci (no chyba jednak we wszystkich :stuck_out_tongue: ) gier online itemki mozna wymienic na kase u NPC… może cena nie bedzie wygórowana… ale ty mówiąc ze item jest “warty” tyle i tyle nie musisz miec racji :slight_smile: NPC ci go ladnie wyceni :smiley:

Widać, że na Bnet nie grałeś :stuck_out_tongue: Tam za kasę żadnego unikatu się nie kupi. A ceny sprawdzałem w cenniku 8)

no to chcesz kupic czy sprzedac ?? :shock:

UPDATE: dobra ja nie w temacie to sie zamykam :stuck_out_tongue: papa

Chcę SPRZEDAĆ. Mam itemki i chcę je sprzedać za runki.

Aha, jeśli ktoś tu wpadnie, kto gra na BNet: macie czako na trade?

Spróbuj wystawić offer tutaj: http://diablo2.jo.pl/

Jest też podobne, lepsze od tego forum do handlowania, gdzie można wymieniać przedmioty na “forum gold”, ale zapomniałem jej adresu, a w google nie moge znaleźć. Popytaj o nie ludzi na bn.

Pomiętaj poza tym, że niektóre itemy w cennikach są coś warte, ale w praktyce są bezwartościowe, bo nikt nie będzie chciał ich nosić na postaci.