Słuchawki do gier (CS)

Witam.

Przyszedł czas, na kupno nowych słuchawek. Będą one służyły szczególnie do gry Counter Strike 1.6, i inncyh :smiley: .

Oto moi kandydaci:

Które słuchawki będą najlepsze ? Albo, podajcie inne propozycje z tej półki cenowej.

Dzięki :slight_smile:

brał bym Creative Fatality HS-800

Zdecydowanie Creativ-y :slight_smile:

Ja również myślę, że Creative - sprawdzone i nie powinieneś się zawieść :slight_smile: Gracze je lubią - kiedyś się zastanawiałem skąd ten szósty zmysł, a tu się okazywało, że właśnie Fatality :slight_smile:

Ja bym brał albo Steelseries’y albo SENNHEISER’y lecz bardziej jestem ku Steelseries’om - Creativy przereklamowane :stuck_out_tongue:

Sennheiser …

mam HD202 i słychać nawet jak ktoś wolno chodzi tak wyczulone :slight_smile:

zaba609 , więc mówisz że na HD202 super słychać w Cs’ie ?

Bardziej polecasz HD202 niz fatality ?

HD201 bo HD202 ma za duży bass.

Z fatality zrezygnowałem pół roku temu. Dźwięk jest płaski, a pałąk i nauszniki sztywne, że głowa i uszy bolą. Kupiłem AKG K514 i nareszcie mam wysokie i niskie tony.

Chciałbym zaznaczyć, że to jakich słuchawek się używa nie ma większego znaczenia, bo i tak CS ucina odgłos chodu z pewnej odległości. Teoretycznie najlepsze do “czucia” położenia przeciwników będą takie, które te skrajne odgłosy uwypuklą. Creative są przereklamowane, grałem i jakoś mnie nie urzekły, polecam dokanałowe Soundmagic PL 11, albo Nuforce NE-7. Nikt Ci nie przeszkodzi w grze :slight_smile:

w Sumie obojętnie jakie wybierzesz i tak będziesz miał lepszy efekt niż na głośnikach i to odczujesz napewno :slight_smile: