Sony xperia z3 odklejający się ekran

Witam.

Kiedyś podczas pracy zauważyłem, że pękł mi róg telefonu (nie mam pojęcia od czego, więc zakleiłem go izolacją aby brud się nie dostawał do środka). Niestety jak zaklejałem róg to zauważyłem że stopniowo odkleja się ekran od strony aparatu, to go przykleiłem zwykłą bezbarwną taśmą. Jednak pod nią przedostawał się brud.

Więc zastanawiam się czym go przykleić, ekran jest na jakąś gumkę. Ekran od góry odszedł prawie cały a po boku prawie doszedł do końca telefonu, przy samym rogu to ekran z gumką się odkleił natomiast później gumka została w telefonie a ekran się odkleja od gumki.

Chciałbym jeszcze dopowiedzieć, że nie słychać głośnika jak nie jest dociśnięty, co strasznie utrudnia komunikację. 

Dziękuje z góry za wszelką pomoc. 
Pozdrawiam 

PS: Jak byście mogli to napiszcie jak sobie poradzić z klapką od USB bo również gumka odpadła (cała), myślałem nad przyklejeniem jej kropelką aby jakoś się trzymała, gdyż nie widzi mi się przyklejaniem jej taśmą albo izolacją.

Zaślepki są dostępne i proste w wymianie więc tutaj z klejami bym nie kombinował http://allegro.pl/oryg-zaslepka-usb-karty-sim-sony-xperia-z3-d6603-i5490787378.html Tylny panel jeśli chciałbyś zrobić zgodnie ze sztuką to tylko wymiana http://allegro.pl/szklana-obudowa-klapka-tyl-sony-xperia-z3-d6603-fv-i5673194269.html Klej musi być odpowiedni, jeśli użyjesz złego opary mogą pójść na optykę i zdjęcia będą wychodzić zamglone.

Nie chodzi mi o tylny panel, tylko o ekran z przodu w prawym górnym rogu. Może najlepiej byłoby odkleić cały ekran i po prostu wymienić tą gumkę? 

Z tymi zaślepkami jest wielki problem, więc najlepszym wyjściem byłoby zrobienie tak: wymiana jej i dokupienie stacji dokującej aby nie było trzeba jej otwierać? 

PS: Może wiecie czy można kupić samą ramkę? (Kolor biały telefonu)

Nie lepiej dać do w-support? Z3 miała problemy z samo pekajacymi ekranami może tobie po prostuprostu pękł róg ekranu a nie zbiłeś go

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Nie widzi mi się czekanie znów ponad 2 tygodnie na telefon (pękł mi wcześniej ekran i czekałem ponad 2 miesiące na telefon). Widać jak ta uszczelka odchodzi od obudowy wraz z ekranem, dlatego chciałbym sam w domu to zrobić.

Owszem możesz sam zrobić za odpowiednią cenę kupująć cały panel przedni z wyświetlaczem tu masz ceny :) http://magboss.pl/articles.php?cid=1563.Masz oryginalny zestaw. W razie probłemów odsyłasz i wyminią na nowy .

Mniejsza z tą obramowka, na jaki klej czy taśmę dwustronna przykleić ten ekran? 

Klej loca utwardzany pod lampą UV.

A jeśli nie posiadam owej lampy UV? 

Solarium

NapisaneSwift key na z3c wysłane przez tapatalk

Mógłbym prosić jakiś link do niego?

 

Może coś takiego?

 http://allegro.pl/tasma-klejaca-dwustronna-do-dotykow-3m-0-4mm-30m-i5780976766.html

Wymienią ci na nowy egzemplarz

Napisane Swiftkey na z3c wysłane przez tapatalk

W serwisie ofc sam compacta oddawałem bo miałem odklejający się ekran w ciągu 3 dni zrobili Oddałem go w poniedziałek Kurier przywiózł w piątek

Najpierw to muszą stwierdzić czy to moja wina, a tak pewnie będzie bo pękł róg. Tak po za tym na razie telefon jest mi potrzebny więc takie rozwiązanie odpada. Kupię chyba tą taśmę i zobaczymy.

 

Pozdrawiam 

Przepraszam, że odświeżam starego kotleta, ale mam taki sam problem z moją Z3 compact

Ekran odkleja się delikatnie od prawego górnego rogu, od strony przedniej kamery. przez co czasem szwankuje głośnik, szczególnie gdy się go nie dociśnie podczas rozmowy,  telefon mam  rok,  nigdy nie upadł, tyle co może jakieś mikro-draski wynikające z normalnego użytkowania, system działa bez zarzutu.

Miałam wysłać go do naprawy do w-support (polecane przez Centrum SONY w LBN),  ale znalazłam tyle negatywnych opinii na facebooku na temat tego serwisu, ze odechciało mi się go gdziekolwiek wysyłać - telefon jest na gwarancji

 

Czy ktoś miał podobny problem, albo może doradzić co w tej sytuacji zrobić? Czy ktoś w w jakimś nieautoryzowanym serwisie ktos może go “dokleić”? czy to jest w ogóle możliwe ?

Pozdrawiam

W-support ostatnio zmienił się na lepsze, jesli oddasz do N.A.S to 75% że zepsyją niz naprawią. Bo żeby dokleić ekran trzeba wszystko wybebeszyć z telefonu