Speed touch 330 na Windows 7 x64

Witam, posiadam modem speed touch 330 i neostradę 1mb , usiłuję go zainstalować na Windows 7 RC 64 bit , kożystałem już z różnych porad, jak i sterowników, jedyne co udało mi się zrobić to moment w którym system wykrywa modem, lecz chwilę po tym wyskakuje mi BSOD (bluescreen). nadmienię również że robiłem reinstall systemu i cały czas wyskakuje mi blue screen , zależy mi na wersji 64 bitowej , dlatego proszę o jakąkolwiek pomoc, ponieważ nie wiem czy mam zmieniać modem .

mam ten sam modem i sagema i obydwa mi sie bezproblemowo zainstalowaly,stery ze strony tp sciaglam i konfiguracja modemu i dziala bez zadnych bluescreenow, wiec dziala 330 pod 7! !!

stery ze strony tp mi nie działają ponieważ wyskakuje jakiś błąd ze nie ma pliku w tym katalogu …

mi tez to pokazywało sie,ppm na wlaściwości i zgodność z vista i pomoglo

dziwne bo na Viście u mnie też te sterowniki nie działają wyskakuje błąd o braku pliku “menu.xml” oraz “menu2.xml” …

Próbowałem ponownie sterowników 4.0.0.5 dla 64 bitowych systemów … bez trybu zgodności jak i z nim nie wykrywa mi modemu, a jak wykryło to od razu wyskakiwał bluescreen, jakim cudem zainstalowaliście st 330 na Windows 7 64 bit ? :frowning: pomocy

Jest już takowy wątek tu viewtopic.php?f=35&t=328818&p=2161023

Wielu osobom sie to udało, jednak mnie nie. Drażni mnie to bardzo, jak ktoś ma dalej ten problem a wyczai inne stery to prosze niech poratuje… :expressionless: