Spikit, licencja, brak autora

Cześć,

poszukuję licencji do programu Spikit. Ani przez autora, ani przez stronę internetową nie można kupić. Programu potrzebuję do projektu inteligentnego lustra, które buduję w ramach zaliczenia na studia.

 

Wersja bezpłatna ma w sobie kilku sekundowy lag (3 sekundy). Zależy mi na kupnie programu bez tej wady. Czy ktoś z obecnych na forum ma ten program, chciałby odsprzedać licencję? Nie wiem jak to wygląda ze względu na licencję programu, czy można się zbyć własnego klucza (bo tak jakby nie wiem jak wygląda licencja pełnego programu, więc nie mogę powiedzieć czy to jest dozwolone czy nie). Wiem że program był w pewnym momencie rozdawany, więc może mogę użyć takiej wersji?

 

Aha, czy ktoś wie co się dzieje z autorem programu? Zapadł się całkowicie pod ziemię, coś mu się stało? Program bardzo mi się spodobał, mam w planach stworzyć inteligentne urządzenia dla niepełnosprawnych i tutaj już fajnie by było robić to we współpracy z autorem, albo na pełni legalnej licencji. Może ktoś dysponuję kontaktem do autora? Albo do kogoś kto zna Pana Mirosława Sztramskiego?

Napisz mi wiadomosc na grzegorz4815@gmail.com