Sprawdzanie stanu konta w banku

Witam nie dawno założyłem sobie konto w mBanku i czy moge sprawdzać stan swojego konta nie wychodząc z domu ? np. przez internet. Albo moge zrobić tak aby po każdej wpałacie na moje konto automatycznie mnie powiadamiało o tym że ktoś mi wpłacił pewną sume, np. na e-mail lub sms-em ?

Bankonet http://www.bankonet.pl

a czy jest to bezpłatne ?

Przecież dostałeś dane rejestracyjne. mBank to bank internetowy.

Wszystko możesz ustawić poprzez internet po zalogowaniu sie na swoje konto. Powiadomienia, ograniczenia i.t.p

A po co dodatkowe programy, jeśli to wszystko i znacznie więcej jest w mBanku? Powiadomienie SMS można ustawiać na różne sposoby. Jeden SMS z powiadomieniem kosztuje 20 gr. Zarządzanie całym kontem jest poprzez Internet, bo to w końcu bank internetowy.

mBank przewodnik

Poczytaj trochę i będziesz wszystko wiedział. :slight_smile:

Nie. To kosztuje 30 zł rocznie co jest drastycznie tańsze niż korzystanie z jakichkolwiek pakietów sms-owych w jakimkolwiek banku. Zaletą jest sprawdzanie za jednym połączeniem dowolnej ilości kont czego się nie da zrobić przy pomocy tradycyjnego logowania przez przeglądarkę. Do kompletu po zarejestrowaniu wpływu dostajesz sms-a lub maila z informacją o przelewie. Używam z powodzeniem od ponad roku