Sprzedam iPhone 6S Space Grey (Gwiezdna Szarość) 16GB

iPhone 6S Space Grey 16GB

(Znajomy poprosił mnie o pomoc, przy sprzedaży iPhone 6S…)

iPhone jest oryginalny , w bardzo dobrym stanie.  Smartfon jest 100% sprawny.

Nie posiada żadnych blokad. Nie ma blokady simlock. Nie posiada blokady iCloud, itp

Cena “Kup teraz”: 1699 zł

Wysyłka: Kurier - ok. 25 - 30 zł

DSC_0200_2_s.jpg

DSC_0198_4_s.jpg

Prawie nie ma śladów użytkowania na obudowie (jedna drobna ryska na dole obudowy widoczna na zdjęciu i 2-3 mikrosryski z tyłu obudowy, widoczne tylko pod odpowiednim kątem). Na ekranie są mikroryski i ryski (2-3), niewidoczne w trakcie użytkowania. (Znajomemu zależy na szybkiej sprzedaży iPhone, stąd zmiana ceny)

 

Rozumiem że aukcja grzecznościowa ale widzę kilka problemów. Na początek iPhone ma prawdopodobnie zmienioną obudowę (zakładając że jest oryginalny). Oryginalna tylna obudowa od iPhone zawsze ma pełną nazwę modelu (nie tylko napis iPhone S) a pod spodem informacje o producencie, numer seryjny telefonu, IMEI i informacje o recyklingu urządzenia. W dodatku mimo że prezentowana jest ładowarka europejska nie sposób stwierdzić czy jest oryginalna (powinno być logo Apple i numer A1400 między “bolcami” - zastanawia mnie to ponieważ pudełko jest od wersji brytyjskiej/amerykańskiej - widać to po odlewach do ładowarki (płaska kwadratowa ładowarka i oddzielnie trójkątny adapter do gniazdka typu brytyjskiego. Piszę to ponieważ ktoś kto się nie zna może się poczuć oszukany lub kupić przysłowiowego “kota w worku”. W dodatku sprzedając iPhona powinno podawać się jego numer seryjny bądź IMEI ponieważ istnieje darmowa strona Apple pozwalająca sprawdzić stan blokady iCloud i SIMLOCK.

@Pharun  Dziękuję za rady :slight_smile:

Apropo obudowy to sprawdzałem na stronach różnych sklepów internetowych i na nowych urządzeniach jest tylko literka “S”.

Wydaje mi się to dziwne-mam iPhona SE czyli niwszy model niż 6s i mam te napisy z tył, mój ojciec ma 6s 16GB i też ma wszystkie te informacje więc albo sprzedawany model jest jakimś modelem pokazowym albo coś mi tu nadal nke gra. Tak jak mówiłem-Apple na wszystkich modelach umieszcza od zawsze te same informacje. Nawet najnowszy 7 Plus ma taki zestaw na plecach więc wciąż muszę się nie zgodzić.

Przepraszam, wprowadziłem trochę w błąd, pisząc “samo S” miałem na myśli, że nie ma cyfry “6” obok “S”, a wszystkie pozostałe napisy są. (dodałem 2 zdjęcie)

Temat do zamknięcia