Sprzedam podzespoły komputerowe

AMD Athlon II X3 460 - używany, chodził na obniżonym napięciu, wykręcony dla testu był na 4GHz, ale na co dzień go nie katowałem, bo to nie było mi potrzebne. Pudełko, rachunek jest, kupiony we wrześniu 2011, tak więc jeszcze zostało 26 m-cy w sklepie esc.pl - licytacja od 100zł

ASUS M5A78L-M/USB3 - używana, chodziła pod zestawem z podpisu, na niej wykręciłem CPU na 4GHz, dawała radę aczkolwiek chłodzenie sekcji zasilania by się przydało, jeśli chce się kręcić. Pudełko, rachunek jest, kupiony wrzesień 2011, tak więc zostało 26 m-cy w esc.pl - licytacja 100zł, kup teraz 220zł.

Corsair CX430V2 - używany, naprawiany w serwisie Corsair, bez problemu nadal działa. Śmigał pod zestawem z podpisu. Pudełko, rachunek jest, kupiony wrzesień 2011 w esc.pl - licytacja od 100zł, kup teraz 120zł.

SilentiumPC Spartan HE923 - używane, kupione listopadzie 2011, śmigał pod zestawem z podpisu. Nie ma pasty oraz dwóch gumowych kołków pod montaż dodatkowego wentylatora (urwałem przy demontażu z wentylatora, można kupić u SilentiumPC za 5zł. Rachunek jest, kupiony w Denikomp.pl. Nie wiem jak z wentylatorem, bo zaczął wydawać mniej przyjemnie dźwięki, nie wiem - może wystarczy przesmarować. Górnej blaszki nie ma, bo wypadła przy otwieraniu pudełka (słabizna, problem znany). W jednym miejscu mi się blaszka kolejna zaczęła odginać, docisnąłem ją, nie ma absolutnie żadnego znaczenia dla chłodzenia CPU. Cena - 1zł licytacja, od ręki 45.

Gdzie kupić? Na allegro

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21858119