Spy.Zbot.AAN - koń trojański

Wczoraj skanowałem system i było wszystko w porządku. Uruchamiając komputer kilka chwil temu ESET pokazał mi takie coś:

Wczoraj niby był wyleczony :wink:

Proszę o jakieś porady jak to zlikwidować :wink:

w trybie awaryjnym przeskanuj programem kaspersky antyvirus 2012 uprzednio aktualizują baze danych wirusów

(aby wejść w tryb awaryjny w trakcie rozruchu przytrzymaj F8) przeskanuj również w normalnym trybie programem malwarebytes anti-malware, oraz podaj logi z OTL:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Dodane 04.02.2012 (So) 17:55

tryb awaryjny bez sieci oczywiście, i dodaj jeszcze logi z Hijackthis

ESET przeskanował i wygenerował coś takiego… może to coś pomoże. Powyższą ewentualność wolę zostawić na później.

to nie rozumiem chcesz tej pomocy czy co? aby dało sie usunąć musisz zastosować powyższe programy oraz przedstawić logi, bez tego nie da sie pomóc, a jak wiesz lepiej to po co zakładasz wątek?

Dodane 04.02.2012 (So) 18:40

poprostu program eset nod32 nie radzi sobie z tą infekcją co wyraźnie widać, i trzeba zastosować programy które podałem,

  1. skan kaspersky antyvirus 2012

  2. skan malwarebytes anti-malware

  3. podaj logi z programu hijackthis

Nie wiem lepiej, po prostu obecnie system jest czysty (przeskanowałem dwa razy pod rząd po uprzedniej kasacji wirusów z kwarantanny), to może akurat ESET pokazał klasę.

Pożyjemy, zobaczymy.

no to jak wkoncu, teraz wykazuje jakieś infekcje czy nie?

napisałeś że nie możesz sobie poradzić z infekcją…

Obecnie czysty. Jak wirus pojawi się z powrotem to zrobię z tymi logami jak mówiłeś :slight_smile: