r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kwiatol10

ciekawostki o piłkarzach

jeśli znacie jakieś ciekawostki o piłkarzach to napiszcie!!! np. jak trenował gdy był dzieckiem , jakim autem jeździ itp. itd :-D

ale najlepiej by to były prawdziwe informacje :-)

W dniu 18.06.2008, o godzinie 21:35 został dopisany post przez kwiatol10

Podobno Kuba od małego wszędzie chodził z piłką – do szkoły, do sklepu, na zajęcia sportowe, wszędzie... Ćwiczył opanowanie piłki gdzie tylko mógł. Nic dziwnego, że teraz potrafi „okiwać” największych graczy na boisku. Przy tym nie unika konfrontacji, a wręcz, jak przyznaje, w trakcie meczu szuka okazji, aby z graczem przeciwnej drużyny doprowadzić do starcia 1 na 1. Jest waleczny, nawet zadziorny, „rwie się” do gry i ma prawdziwy instynkt wojownika. Ma tylko 23 lata, a już tak wiele osiągnął: jest czołowym zawodnikiem klubu Borussia Dortmund i reprezentantem Polski. Jak tego dokonał?

Okazuje się, że Kuba ma pewien treningowy sekret z przeszłości: kiedy dorastał, zamykał się w garażu, gasił światło i w takich ciemnościach całymi godzinami grał w piłkę, prowadził ją między przeszkodami, podbijał i próbował kontrolować. W ten sposób doskonalił swoje umiejętności dryblerskie, instynkt gry oraz czucie piłki. Z doskonałym skutkiem. A jaką radę ma Kuba dla wszystkich początkujących piłkarzy, którzy chcieliby zajść tak wysoko, jak on? „Przede wszystkim nigdy nie należy myśleć, że jest się perfekcyjnym, że wszystko umiesz, bo idzie ci dobrze... Trzeba zawsze doskonalić swoje umiejętności piłkarskie. Nie wolno spoczywać na laurach. To prosta rada, ale bardzo ważna”, mówi Kuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od takich rzeczy są serwisy plotkarski i historie piłkarzy . Popatrz w wikipedi albo w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0