Sterowniki do BCM94313HMGB (WiFi)

Witam,

Wymieniłem w laptopie kartę WiFi na WiFi+BT ( Combo ). Laptop fabrycznie nie posiada wsparcia dla BT. Bluetooth działa prawidłowo, samo sobie znalazło sterowniki. Modułowi WiFi natomiast brakuje sterowników i przez to nie mam dostępu do Internetu. Gdybym miał może by znalazło na serwerach Microsoftu sterowniki do WiFi. Czy moglibyście mi podać linka do sterownika Wifi w karcie BCM94313HMGB? Część karty odpowiadającej za moduł WiFi widzę z Menedżerze Urządzeń jako Kontroler sieci. Identyfikatory sprzętu:

PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_1483103C&REV_01

PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_1483103C

PCI\VEN_14E4&DEV_4727&CC_028000

PCI\VEN_14E4&DEV_4727&CC_0280

Dodane 02.07.2013 (Wt) 16:37

Proszę o sterowniki także do BT.

Zapomniałem, że standardowymi, Windowsowymi sterownikami nie mogę wyłączać modułu BT.

ostatni post http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1956639.html

Te sterowniki system nie chce instalować :frowning:

Podłączyłem laptopa kablem do Internetu i znalazł na serwerach Windows Update sterownik pasujący do mojej karty sieciowej dla modułu WiFi. No niestety… pojawił się problem. Kombinacja klawiszy do zasilania modułu WiFi (FN+F8) nic nie robi. Na pasku funkcyjnym (samo FN) brak “Połączenie bezprzewodowe”. Dioda odpowiadająca za stan WiFi cały czas się świeci. POMOCY!

nie napisałeś ilobitowy masz system. Oprogramowanie jeszcze zainstaluj jak jest, u mnie w compalu tak należy robić by mieć działające funkcyjne off/on dla wifi

64 bit.

Instalowałem już Value Added Package (związane z klawiszami funkcyjnymi), lecz dalej nie pomogło…

no nie dziwie się ze nie chce instalować skoro podane były 32 bitowe stery w linku, jeszcze przydałaby się informacja o wersji systemu bo tak to będziemy błądzić w ciemnościach i wróżbiarstwem się zajmiemy, info o lapku też nie zaszkodzi.

Windows 7 Home Premium x64

Ja się trochę mało znam na komputerach… co to jest “lak”?

o lapku… literówka, pod spodem powinieneś mieć naklejkę o modelu itd

TOSHIBA Satellite L650 1M0