Sterwoniki Leadtek WinFast TV2000 XP RM na Windows 7 x64

Witam!

Potrzebuję sterowników do tunera tv Leadtek WinFast TV2000 XP RM na Windows 7 x64.

Na stronce producenta nie ma.

A może da się jakoś wykorzystać sterownik od karty tego samego producenta tylko TV2000 XP EXPERT?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Tak, można spróbować, ale procedura następująca:

  • pobrać ze strony fabrycznej;

  • rozpakować pobrane archiwum .zip, najlepiej WinRARem;

  • ponownie rozpakować WinRARem fabryczny plik .exe (nie instalować z niego!);

  • teraz przejść do Menadzera urządzeń i spod niego (menu Aktualizuj sterownik) poszukać (w “swoim komputerze”)rozpakowane foldery, kolejno:

x64, TV2000 XP Expert_DV2000(x64), Drivers, PCI, TV2000XP Expert_DV2000, 64bit, Windows7. Wskazanie tego ostatniego, jako folderu ze sterownikami i rozpoczęcie instalacji (“Dalej”) powinno dać skutek pozytywny. Instalować mimo sprzeciwów systemu.

Mimo wszystko przed cała operacją radze wykonać punkt przywracania systemu.

Są sterowniki oryginalne do tej karty na moim chomiku. Zapraszam.

{ciach}

Niestety nic to nie pomogło :frowning:

Dodane 22.03.2010 (Pn) 18:29

To nie są sterowniki do “Leadtek WinFast TV2000 XP RM”

Przepraszam przegapilem jeden folder, zaraz uzupełnie. U mnie na tym taka sama karta hula.

Już uzupełnione.Z tego folderu interesują was sterowniki w katalogu CX2388X. Za 15 minut bedzie na moim chomiku. Pozdrawiam.

Spoko, ale nadal tam tego nie ma… wrzuciłeś tylko aplikacje PVR pozwalającą na oglądanie programów TV, a sterownika nadal brak :frowning:

Jakieś fatum, pakowałem je a ich nie ma. Wstawiłem jeszcze raz. Serdecznie przepraszam i mam nadzieję, żę tym razem będzie ok. :lol:

Witam miałem ten sam problem i rozwiązałem go za pomocą tych sterów…

http://www.megaupload.com/?d=PU3OTTVO

Wystarczy w menadżerze zadań pokierować go na wypakowany folder i lala u mnie pomogło…