Strefa czasowa

Od kiedy mieszkamy w strefie czasowej +2? Cos nie tak macie…

??

wejdź mały człowieczku w swój profil i ustaw strefę czasową na poprawną :wink:

Pozdrawiam, Daniel.

zapewne od 25 marca 2007 od godziny 3.00

wlasnie ustawilem:

28899rb7.jpg

widzisz? To dlaczego forum zmusza mnie do ustawienia +2? I wiem lepiej, maly czlowieczku :

w ustawienia swojego profilu na forum…

nie rozumiesz. Windows podaje (zreszta prawidlowo podaje) ze jestesmy w strefie czasowej +1. Ale w profilu forum musze ustawic +2. O to mi chodzi. Zreszta wole by wypowiedzial sie ktos, kto ma jakis wplyw…

czas letni

i przy okazji przenioslem sie w inna strefe czasowa? Wow, siedze w Kijowie?

Też muszę na forum ustawiać “GMT + 2 godziny - Afryka Południowa itp.” :slight_smile: Najwyraźniej forum nie zmienia automatycznie strefy czasowej na czas letni/zimowy więc musisz zmieniać to ręcznie.

Pozdrawiam.

nie mam co prawda żadnego wpływu na zmiany czasu, podobnie jak reszta ludzi z tego forum, ale wytłumaczyłem Ci dlaczego tak się dzieje… od ostatniej niedzieli marca, w Polsce obowiązuje zawsze czas letni, który jest przesunięty ‘do przodu’ względem normalnego o jedną strefę czasową. zakładam, że skrypt automatycznie zmienia wszystkie strefy czasowe przy zmianach czasu odpowiednio ‘do przodu’ bądź ‘do tyłu’

nie wnikam, jednak to serwer powinien zmieniac czas, a nie strefe. Topic closed :x

Co ma sewer do skryptu php do końca nie rozumiem…

Zresztą, jak masz problem, napisz do twórców phpBB, link masz na samym dole forum.