System sam minimalizuje okna do paska

Witam . Mam problem kiedy odpalam jaką kolwiek gre ( call 5 , burout ) po jakimś czasie nagle okna minimalizuja sie do paska nie wiem dlaczego ??? możliwe że to jakiś program … gg albo coś innego ??

Proszę o pomoc ![-o<

a wyłączyłeś wszystkie programy działające w tle?

Tak jest wyłączone wszystko co nie musi działać ( np gg itp. ) zostaje tylko menedżer dzwięku i nić więcej

a ten menadżer musi działać? Spróbuj rozłączyć się z internetem na czas grania ii wyłączyć antywirusa, czasem gry “gryzą się” z antywirusami!

AntyWirus ( norton 2007 ) jest wyłączony , tylko nie rozumiem dlaczego okna same do paska sie przenoszą wcześniej sie tak nie działo czy jest możeliwe że to kwestia jakiegoś programu ??

Jest to bardzo możliwe… tylko kwestia którego? Wejdź w uruchom i wpisz “msconfig” potem enter i w wyświetlonym oknie zakładka uruchamianie i walnij screena, a potem daj mi do niego link! :slight_smile:

Tu screen http://kompstarter.patrz.pl jeżeli uda ci sie rozkminić o co z tym chodzi to ede bardzo wdzięczny bo mnie już nic do głowy nie przychodzi :smiley:

Daj “Wyłącz wszystkie”, potem uruchom ponownie kompa i przy włączniu jak wyskoczy komunikat to zaznacz tam, żeby nie informował i od razu sprawdź jak gry. :slight_smile:

OK sprawdze co prawda odinstlowałem ostatnio jedną ■■■■■ółke ( dokładniej to aplikacje która pokazywała pasek zapełnienia pod dyskiem ) i troche jast lepiej bo wychodzi żadziej ale jednak nadal

Dodane 10.02.2009 (Wt) 0:09

Dzięki żeczywiście już nic sie nie dzieje bo już powoli dostawałem ku***** gram i nagle okienko do paska xD

Na serio dzięki stary :smiley:

blade8888 , a nie masz przypadkiem we właściwościach skrótu do gry ustawione Uruchamiaj zminimalizowane :?:

Może ktoś postanowił Ci zrobić taki żart :?: :slight_smile:

Ja mam podobny problem jak gram w grę (problem dotyczy jednej bo póki co w inne nie gram) co ok. 30 min, też mi się minimalizuje do paska. Strasznie mi to nie przeszkadza. Musi to być jakiś program, bo ostatnio formatowałem kompa i przed i po formacie to samo :slight_smile:

A sprawdźcie w menadżerze zadań ile macie procesów uruchomionych, jeśli jest ich więcej niż 35 to znaczy, że komputer jest ostro zamulony i to prawdopodobnie przez to! :slight_smile:

Wyłącz Skype’a