System windows automatycznie mnie wylogowywuje

Hej. Dopiero co odzyskałem system, aktywowałem go i pojawił się nowy problem - loguję się, tzn. wpisuję nazwę urzytkownika i hasło. Wyświetla się komunikat :Trwa ładowanie ustawień osobistych…", okienko znika i pojawia się ponownie, tyle tylko, że automatycznie mnie wylogowywuje. Dzwoniłem do pomocy technicznej MS, ale z racji tego, że mam licencję OEM musze zgłosić się z problemem do Media Markt. Nie mam możliwości pojechać tam, więc pomóżcie jeszcze raz. Błagam… :frowning:

http://support.microsoft.com/kb/249321/pl

Artykuł dotyczy Windows 2000 ale obowiązuje także dla Windows XP

Spróbuj odpalić fdisk /mbr

z dyskietki bootującej Win98

a potem normalnie wystartować komp :cfaniak: :wink:

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

czy dzieje się tak przy każdym użytkowniku :?: spróbuj wejść na wbudowane konto Administratora

Jeżeli to nie poskutkuje to oznacza że masz uszkodzone pliki potrzebne do logowania czyli userinit.exe oraz winlogon.exe a w najgorszym przypadku zły wpis dotyczący userinit.exe.

Na początek radze podmienić w konsoli odzyskiwania pliki userinit.exe i winlogo.exe.

X: -> oznacz liter CDROM.

De Niro wielkie, wielkie dzięki. :mrgreen: System już działa sprawnie, ładuje się o w ogóle. Najadłem się sporo nerwów, ale warto było. Przy okazju naczyłem się czegoś nowego :slight_smile: Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdro.

czy możesz napisać co dokładnie pomogło :?: