0xc000007b - co robić?


(Bartek4884) #1

Witam

Mam drobny aczkolwiek denerwujący kłopot. Otóż niedawno zainstalowałem na komputerze Net Framework 4. Od tego czasu gdy próbuje uruchomić cokolwiek związanego z internetem (poza przeglądarką) pojawia się komunikat "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b)".

Przekopując internet natrafiłem na

http://forum.tiveria.pl/temat/15032-pro ... xc000007b/

Zgodnie z instrukcją użyłem tego programu:

http://blogs.msdn.com/cfs-file.ashx/__k ... 0_tool.zip

Następnie chciałem ściągnąć i zainstalować Framework'a 3, lecz gdy próbuję wejść na jakąś stronkę z tymże programem (nie potrafię tego inaczej nazwać) pojawia mi się komunikat, że nie można połączyć się z witryną. Problem ten pojawia się tylko na tym komputerze. Próbowałem ściągnąć Framework na inny komputer a następnie instalkę przenieść pen-drive'em, ale komputer nie chce jej uruchomić. Co mam zrobić?

Proszę tylko o jasną odpowiedź, bo nie jestem zbyt dobrym informatykiem:(

Z poważaniem

barto48


(Witek446) #2

http://www.microsoft.com/download/en/de ... .&id=17851

radze pobrać jeszcze raz NET Framework 4 i ponownie zainstalować, w razie problemów z instalacją upewnij się że masz uprawnienia administratora.

Wrazie jakiś problemów uruchom system trybem awaryjnym ( przy włączaniu komputera wciśnij F8 i wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci)

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... -safe-mode


(Bartek4884) #3

Pobrałem plik o którym mówiłeś, jednak po chwili instalacja zostaje przerwana i pojawia się komunikat o błędzie (kod błędu 0x800c0005). Co się dzieje? Przeczytałem że to może byś problem po stronie microsoftu (ich serwery nie odpowiadają). Jest to możliwe, czy tylko ja mam ten błąd?