1,3 mega zamiast 640kb, a transfer dalej taki sam

Witam

Przed chwilą neostrada zmieniła mi prędkość neta na 1,3 mega. Niestety transfer dalej mam taki sam, czyli max 64 kb/s. O co chodzi ? Przecież powinien być 2x wyższy.

chodzi ci o prędkość na rapidshare.com?

Jak tak to nie neostrada tylko oni zmienili ograniczenia.

teraz nie trzeba czekać 1 godziny po pobieraniu. możesz teraz od razu po ukończeniu rozpocząć nowe.

ale za to zmienili prędkość pobierania do 500Kbit/s czyli jakieś 64kB/s.

Pozdrawiam.

Gdy ja zmieniałem opcje Neostrady to system pokazywał przy logowaniu poprawny transfer lecz pliki pobierałem ze stara prędkością . Po 2 dniach było już wszystko jak należy. Jednym słowem zaczekaj.

Zawsze całkowitą szybkość łącza dzieli się przez 8 i wtedy ci wychodzi max prędkość z jaką możesz sciągać pliki,dodam że pół mega nie robi różnicy w porównaniu 1 Mb/s a 1,5 Mb/s bo i tak prędkość sciągania jest taka sama.

1Mb/s to 1024 Kb/s czyli predkość ściągania to 128 Kb/s i taką prędkość powinieneś mieć max przy transferze 1,3 Mb/s

Ja mam neta do 14,5 Mb/s więc 14500 Kb/s podzielić na 8 to moja max prędkość ściągania to 1812,5 Kb/s czyli jakieś niecałe 2 Mb/s chociaż czasami ściąga mi z wyższą predkością

Mylicie skróty: Kb - czyli kilobity (lub Mb - megabity).

KB - kilobajty (MB - megabajty). Jak jest małe b, wtedy są bity, jak duże B - bajty.