1.problem połaczenie z internetem

mam internet z modemu motorola (tv i internet). Laptop działał na połaczeniu usb, został chwilowo podłaczony kablem sieciowym i po ponownym podłaczeniu usb internet nie działa. W połączeniach sieciowych pojawiło się Local Area Connection2 a było wcześniej tylko 1394 connection (net adapter) próbowalismy naprawiać według wskazuwek pomocy i obsługi technicznej przy użyciu ipconfig i ping ale nic nie dało. Zaznacze, że w internet protocol TCP/IP>właściwości>ustawienia ip i dns są automatically ale po dwukliku na wybrane połączenie w obsłudze>stan połaczenia: wszystko jest puste. Nie wiem co zrobić. Czy ktos może mi pomóc?

http://chellopl.one.pl/ tu ci moze ktos pomoze

wyłącz kartę sieciową w menedżerze urządzeń i na nowo skonfiguruj protokół TCP/IP we właściwościach połączenia przez modem, tzn. IP, DNS-y itp.

mam IP a skąd się bierze DNS-y?

powinno pójść na standardowych z tepsy: 194.204.159.1 i 194.204.152.34

czy default gateway ma byc takie samo jak IP? wpisałam podane wyżej DNSy. mam jeszcze puste pole WINS Server i nadal www się nie otwierają. Czy ja muszę gdzieś wpisać proxy server/ jak tak to gdzie go znaleźć i gdzie wpisać.

I dodatkowe pewnie głupie pytanie z wstępem. Mój laptop działal normalnie w ustawieniach automatycznych na necie z kablówki. Stary kupił sobie laptopa i teraz jemu chodzi na automatycznych a mój nie chce. Czy mogą dwa laptopy chodzić na jednym modemie motoroli jeżeli jeden działa przez kabel sieciowy a drugi przez ups?

włącz usługi kient DHCP oraz klienta DNS, start, uruchom, services.msc