10 min w grach i system stoi

Witam serdecznie

Mam problem z którym nie mogę sobie poradzić, a jest uciążliwy.

Mianowicie podczas grania np w Crysisa 2 demo, Dragon Age 2 Demo, po pewnym czasie (różnie czasem 10 min czasem 2 min albo też 30 min) wszystko się zawiesza i stoi nie idzie wyjść do systemu komputer nie reaguje na nic tylko restart. Pomyślałem że to może wina tego że obie gry to dema… lecz nie mam pełną wersję Bulletsorma dzieje się to samo… i jak tu grac… Najlepsze jest to że to nie dzieje się na wszystkich grach mam np Black Opsa i godzinami gram na multi jak i w singlu i nic się nie dzieje tak samo np dead space nic sie nie dzieje counter strike nic…

Więc pomyślałem, poszperałem po necie przystąpiłem do kompletnego oczyszczenia sterowników karty graficznej, usunąłem sterowniki wyczyściłem programem zainstalowałem ponownie i zawiesza się nadal.

Moje parametry komputera to:

AMD Athlon 6000+

3GB ddr2 Ram

Radeon 4870 HD 512MB (w stanie spoczynku 51-55 C w stresie ponad 60)

zasilacz 500W modecom (może wina zasilacza lecz jest dość mocny i problemów nigdy nie robił)

Pomocy !!

wyskaują ci jakieś błędy?

1.Przeinstaluj te gry które ci się zawieszają [ale spokojnie powinny ci pójśc na tym sprzęcie]

2.Sprawdz w w wewnątrz obudowy czy masz kurz i odkurz. - kiedyś miałem zawiechy kompa i się okazywało że wentylatory sa zapchane.

3.Przeskanuj programem antywirusowym komputer i wywal to co znajdzie.

Optymalizacja systemu

1.Przeczyść rejestr systemowy i śmieci w kompie programem http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

2.Sprawdz w sekcji autostart -start-uruchom-msconfig-uruchamiania odznacz niepotrzebne rzeczy.

3.Wyłącz jak najwięcej możesz aplikacji podczas grania.

sprawdź czy ci się karta graficzna nie przegrzewa, zobacz czy wentylator działa na karcie graficznej.