10 pułapek w Windows 7

Bez zbędnych wstępów: 10 pułapek Windows7. Znalazłem i dzielę się :slight_smile:

Boże, punkty 1-5 to żenada. Robić z mózgu wodę to oni potrafią, nie czytelne odnośniki? Importowanie akurat działa bardzo sprawnie, nagrywanie, no cóż… moja siostra miała 7 chyba 5 minut na oczach i już wiedziała jak nagrać, z wyszukiwaniem to nie wiem o co to całe halo, z superbarem to samo, jak człowiek nie popróbuje to się nie dowie. Wyrzucenie programu pocztowego nie zaliczam do trudności bo:

  1. Jak ktoś chce używać to go ściąga

  2. Jak ktoś chce używać to wie jak go skonfigurować i rzecz jasna skąd go wziąć

3, Większość woli webowe interfejsy

Z resztą na Boga, jak był to o monopol oskarżali i kryptoreklamę, jak nie ma to źle. Jakby IE zabrakło byłby ten sam tekst

I tak ten program dopracowany nie był. Tacy mądrzy z KŚ a nie zauważyli apletu skanowania i faksowania i jego przerostu formy nad treścią. Tragedia w porównaniu z XP a jakoś nie ujęli w sprawozdaniu

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Osobiście nie uważam, aby którakolwiek z wymienionych funkcji pasowała do określenia “pułapka”. Jak dla mnie strata czasu na czytanie tego.

Kolejni fanboye linuxa sie znalazły? :sleeping:

Fanboye? Bez żartów :slight_smile: 7 to pierwszy udany system M$ od 8 lat za który jestem skłonny zapłacić - a to jest już coś a oni po prostu zniechęcają ludzi do tego świetnego systemu. Niech zrobią taką listę dla starego XP ciekawe co by wynaleźli…

moim zdaniem jest niedopracowany…w każdym systemie coś się znajdzie… najważniejsze w sumie żeby był bezpieczny… sam mam xp i uważam że po drobnych zmianach w konfiguracji jest bardzo bezpieczny…

nie ma takiego systemu… a z resztą co ty tam masz na komputerze że bezpieczne dane muszą być? :stuck_out_tongue: mi się nikt nie włamie bo nie mam nic interesującego na kompie i nawet jeśli to nie obchodzi mnie to, nie mam ani AV, ani firewalla ani innych zamulaczy i żyje…

mam xp i nie mam zamiaru zmieniać bo mi się ani vista, ani 7 nie podoba, są dla mnie paskudne, xp też dlatego dodałem parę modyfikacji… przy linuxach trzeba za dużo grzebać :stuck_out_tongue: (wiem bo na drugim kompie jest :stuck_out_tongue: )