100% CPU chrome.exe na grze flash (+screeny)

Jeśli wybrałem zły dział to bardzo proszę o nie usuwanie lecz przesunięcie we właściwy

- Dziękuje

Witam,

Mam dość dziwny problem bo youtube raczej odczytuje mi normalnie bez zacinania się natomiast na grze flash na facebook’u (Monster World) cholernie mi się zacina i procesor bije po 100% zużycia.

A kurcze nie mam aż tak bardzo złego sprzętu bo:

Karta: ATi Radeon x1550 512mb

Procesor: Sempron 2800+

Ram: 2GB

Dodam że flash zaktualizowany do najnowszej wersji.

Czy ktoś wie jak to mogę ogarnąć? Ściska mnie widząc jak inni na starym kompie grają bez zacinek a ja na nowszym sprzętowo mam taki cyrk…

Aha, mam jeszcze takie coś że jak instaluje sterownik pod grafikę (x1550) to wyskakują 2 okna że oprogramowanie jest niezgodne z wersją systemu i mam do wyboru “mimo to kontynuuj” i “nie instaluj”

oczywiście daje żeby zainstalowało i rzeczywiście po tym jest wszystko OK. Piszę o tym bo być może ma to z tym jakiś związek?

Screeny:

64457794.jpg

62374173.jpg

Czy takie wysokie zużycie występuje cały czas czy tylko podczas ładowania? (loading)

Faktycznie dałem screeny przy wgrywaniu gry ale niestety utrzymuję się tak też przy graniu.

Dopóty nie wyjdę z gry cały czas jest tak jak na obrazkach.

Dodam że na innych przeglądarkach jest to samo…

16479875.jpg

Gry flash są wymagające mimo pozorów. Ja mam w domu dwa komputery z P4 3 i 3.5GHz i jest to samo, dopiero na moim z Athlon II gry flashowe działają normalnie. Moim skromnym zdaniem nic na to nie poradzisz.

Tym bardziej że Sempron do mocnych nie należy (na pewno mocniejszy od celeronów :slight_smile: