100% Użycie procesora


(Byczoj) #1

Od pewnego czasu mam problemy z komputerem, ponieważ bardzo on się spowolnił :frowning: Wygląda to tak, że jak włączam komputer to jest w porządku, ale potem gdy uruchamiam jakąś zwykłą aplikacje, grę, cokolwiek komputer się zwalnia i w menedżerze zadań na zakładce "Wydajność" użycie procesora wynosi 100% ze wskazaniem na proces, który właśnie uruchomiłem, może być to po prostu przeglądarka internetowa, komunikator internetowy czy jakaś gra. Bardzo bym prosił o sprawdzenie logów z HijackThis oczywiście jeżeli ktoś znajdzie na to czas. Z góry dziękuje. Tu są logi http://wklej.org/id/3be4322428


(Gutek) #2

Najpierw autoamt - Daj log z ComboFix


(Byczoj) #3

Tu jest log z ComboFix http://wklej.org/id/fb1be74736


(Gutek) #4

Niestety szybciej będzie jak będzie format wraca non stop infekcja, uruchamiasz gg i inne programi i na nowo się infekują:

D:\Program Files\w3_crack.zip

ściągaj dalej cracki to tak będzie :evil:


(Byczoj) #5

Eh tak jak myślałem ;D Mam oryginał warcraft 3 ale miałem jakieś ostatnio problemy z uruchamianiem, bo mi nagrywarka płyt zaczęła nie czytać i w końcu zrobiłem kopię u kolegi. Wcześniej ściągnąłem tego cracka, ale on nawet się nie uruchamiał, więc pewnie tam coś siedziało. No, ale nic.. Zrobię, jak mówisz o ile nie ma już żadnej innej możliwości. Tylko nie jestem pewien czy Cię dobrze zrozumiałem... Mam zrobić format tak? Czy może chodziło Ci o to, że po formacie może być dalej problem??

PS. Z tym nieodczytywaniem gier to mam jeszcze problem z paroma innymi, ale to już pewnie dlatego, że nagrywarka będzie miała już z 2 lata, a odtwarzarka już od dawna szwankuje :mrgreen: Będę musiał sobie nówkę sprawić, bo nawet ostatnio kupiłem sobie gry BioShock i Orange Box i musiałem zrobić obrazy na czystych płytach u kumpla, żeby to w ogóle u siebie odpalić :?


(Gutek) #6

Poinfekowało programy, szybciej będzie jak zrobisz format, usuwająć nie ma pewności, że damy radę :frowning: