100% zajętego procesora przez nieznany proces

Witam. Od dwóch dni mój komputer zachowuje się dziwnie: przez cały czas pokazuje 100% zajętego procesora, w procesach wygląda to tak że rózne procesy zajmują po 30 - 60 % CPU, w zależności od tego co akurat jest włączone (Opera, Firefox, WInamp itp), a po zamknięciu jednej rzeczy coś innego zajmuje więcej i zawsze wychodzi na 100%. Nie ma jakiegoś dziwnego podejrzanego procesu któru możnaby zamknąć, po prostu normalne aplikacje zgłupiały i nieustannie zamulają kompa. Przeskanowałem wszystko Kasperskim i Avastem, znalazło tylko jeden podejrzany plik exe, ale usunięcie nic nie dało. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, zamieszczam log z HijackThis i proszę o pomoc.

http://wklej.org/id/121011/

O4 - HKCU…\Run: [Catcher] C:\Program Files\Catcher.exe

O4 - HKUS\S-1-5-19…\RunOnce: [DefaultP17MIDI] MIDIDEF.EXE (User ‘USŁUGA LOKALNA’)

O4 - HKUS\S-1-5-19…\RunOnce: [nltide_3] rundll32 advpack.dll,LaunchINFSectionEx nLite.inf,C,4,N (User ‘USŁUGA LOKALNA’)

O4 - HKUS\S-1-5-20…\RunOnce: [DefaultP17MIDI] MIDIDEF.EXE (User ‘USŁUGA SIECIOWA’)

O4 - HKUS\S-1-5-18…\RunOnce: [DefaultP17MIDI] MIDIDEF.EXE (User ‘SYSTEM’)

O4 - HKUS.DEFAULT…\RunOnce: [DefaultP17MIDI] MIDIDEF.EXE (User ‘Default user’)

sfiksuj

przeczyść dysk i rejestr programem ccleaner i po wywalaj zbędne rzeczy z autostartu

masz antywira kasperskiego to usuń pozostałości po avast