100% zużycie procesora

Witam!

Mam bardzo duży problem ostatnio z komputerem. Otóż nic nie można na nic praktycznie zrobić. Wszystko chodzi baaardzooo wolno… Nawet filmów nie da się oglądać. Mam zainstalowane wszystkie sterowniki, kodeki, dokupiłam nawet pamięć ram 1GB… Skanowałam Spyware Doctor i Antivir PersonalEdition. Obydwa mi wykryły coś i usuneły ale komp dalej źle chodzi. Mam jeszcze jeden problem. Przy włączaniu komputera strasznie głośno chodzi. Później się to uspokaja i juz normalnie chodzi ale jak sie go włącza to chodzi jak traktor… Strony internetowe tez mi się dość wolno ładują (ale to juz moze byc wina neostrady). Prosiłabym o sprawdzenie loga i pomoc… Już nie wiem co mam robić :confused:

http://wklej.org/id/a485cf1b82

Fix:

Dobra:

Skan Ad-aware i Spybot Search & Destroy.

Potem użyj:

SmitFraudFix z punktem 2 -> opis

Optymalizacja XP

Pomogło?

aska00704

Proszę poprawić tytuł tematu - bez udziwnień :?

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Więc tak. W 50% pomogło a w 50% nie… troche mi go przyspieszyło ale to jeszcze nie to. Filmy juz sie nie zacinaja ale nia ma w nich albo dzwieku albo obrazu i dzwieku (na zmiane). Po podłaczenie do neostardy wszystko przestaje mi chodzic. IEXPLORE.EXE tak zamula ze wydajnosc procesora jest caly czas 100%. Wiec zanim wejdzie mi na jaka kolwiek strone mija duzo czasu. GG wlacze to juz jest zamulony. A gdy wlacze jeszcze muzyke to jest ona niezle zmiksowana, tak sie przycina. Naprawde mam problem :frowning:

Daj log z ComboFix i Silent Runners

Czy Ad-aware i Spybot coś wykryły?