1000he czy u110? pomóżcie :)

(Tomkl12) #1

Witam, wiem, że wcześniej również założyłem wątek z netbookami. Kieruję się do Was z prośbą byście wyrazili swoje zdanie na temat: Asus 1000he v MSI u110. Mam zamiar kupić netbooka, rozbieżność cenowa między jednym a drugim jest niemała. Czytałem sporo na temat 1000he jednak odnośnie u110 jest niewiele ;/ jedynie co znalazłem to na niemieckich stronach - ja z niemieckiego noga jestem :slight_smile: (wyczytałem co mogłem, ale nie znalazłem zestawienia jednego i drugiego) słyszałem i czytałem o asusie 1000he i ludzie sobie go bardzo chwalą (mobilność, bateria, wydajność etc). Jednak ten msi wpadł mi w oko i zachęca mnie do siebie designem oraz zastosowaniem nowszej technologii (gma 500 i chipset US15W) grafika wydaje się być wydajniejsza od gma 950. domyślam się, że zastosowanie US15W i gma 500 wydłuża czas pracy na baterii. Prosiłbym abyście powiedzieli mi jak się ma sprawa wytrzymałości, wygody pracy oraz czas pracy etc. Chodzi mi o porównanie tych 2 netbooków. Który byście wybrali i dlaczego? Z góry dzięki wielkie za pomoc :slight_smile:

-- Dodane 06.07.2009 (Pn) 21:19 --

@upek - bo zależy mi na odpowiedzi :slight_smile: