119119 - co to za numer?

Co to kur… Jest za numer?! Czytałem te odpowiedzi na to samo pytanko i wszyscy twierdzą że to nr. Plusa 119119 no i tu mam bonusa! Ja mam nr. W Orange i treść wiadomości : Zamowienie 201510141****** zostalo anulowane. Tylko co jest najlepsze nic w ostatnim czasie nie zamawiałem nigdzie…

Wydzieliłem do nowego tematu.

Co do pytania to powinieneś je zadać operatorowi. Z tego co zdążyłem wyczytać w sieci to nie tylko Ciebie coś takiego spotkało. Istnieje możliwość, że odziedziczyłeś po kimś numer telefonu - nieużywane numery po czasie wracają do puli dostępnych i ten SMS był kierowany kiedyś do niego. Może gdzieś w centrali coś się wysypało i teraz po czasie ten SMS dotarł do Ciebie. Teraz rzadko kiedy dostaje się całkowicie nieużywany numer.

2 polubienia

Do mnie kiedyś przyszedł SMS reklamowy z poprzedniej sieci jak przeniosłem się do innej (jakiś miesiąc po przeniesieniu).

Może nie ogarnęli na czas, że przeniosłeś numer i nie wykreślili cię z baz wysyłania SMS.

Halo u mnie w telefonie bez karty sim!!! Przyszło że aktywuja usługę dzwonienia i SMS i MMS na 30dni i zostanie pobrana opłata… No szaleństwo. Podłączyłem telefon przez WiFi do tabletka z netem (abonament) więc jakieś jaja. Piszecie na stronie ze plus? Ja mam w oleju…
Telefonu użyłam bo w moim padł wyświetlacz i pożyczyłem od kogoś inny. Nie wsadzalam karty sim!!! To co to do cholery?

A mi na telefon w którym nie ma karty żadnej. Podloczony do wifi
Przyszło że rozmowy i SMS i MMS na 30dni aktywowane i zostanie pobrana opłata. Co ciekawe na urządzeniu którego udostępniam Hot spot nic nie przyszlo🤔

Poczytaj https://numerytelefonu.com/nrtel/119119