14 luty;)

No świetne, szkoda, że tego wcześniej nie zauważyłem, bo prezent już zamówiłem :cry:.

Ale co tam, każdy prezent jest dobry :].

Nie żałuj, nie wiadomo jakiej jakości te poduszeczki? Na zdjęciu to i teściowa nie gryzie, więc kto wie czy nie musiałbyś potem się przed Twoją białogłową wstydzić?

Mi się nie podobają już na zdjęciu - wyglądają (jak to mówi mój kolega) jarmarcznie…

…jest to jeden z tych prezentów, które budzą uczucia ambiwalentne!

Poduszeczka (jasiek) kojarzy się z łóżkiem, więc obdarowana może mniemać, iż jest to niesmaczny żart, czyli zaproszenie do łóżka! W efekcie obdarowujący może dostać tą poduszką po łbie i pryśnie urok wieczoru walentynkowego!

powodzenia :wink:

Ja tam jestem sam jak tutejsi postowicze :smiley: (nie wszyscy)

i się sieszę bo nie strace przynajmniej kasy na walentynki :smiley:

no ale jakbym nie był sam to bym zbierał przez pół roku :lol:

pozdrowienia dla samotnynch

:wink: :!:

Można za zaoszczędzone pieniądze kupić sobie wirtualną przyjaciółkę “Lula 3D”

Zawsze przyjemnie, zawsze tanio, zawsze pewnie! !!

masz może lina do niej ? :smiley: Chciałbym ją zobaczyć :smiley:

dzieki i nawzajem :wink:

Tylko spokojnie: http://www.lula3d.de/

i zapowiedź po polsku

lepiej nie zaoszczędzić i mieć dizewczynę niż zaoszczędzić i stracić taką okazję jaką są walentynki…

ja swojej kobitce kupie kilka róż jakieś czekoladki i może coś jeszcze jak zasłuży :stuck_out_tongue: …i najważniejsze! pozwole jej dać mi buziaka :stuck_out_tongue:

…chyba jesteś zabójczo przystojny, a ona wręcz odwrotnie jeśli takie relacje między wami panują?

jakbyś zgadł :stuck_out_tongue:

ale żarty żartami ja naprawde jestem przystojny i skromny i nigdy się nie chwalę :D/ :stuck_out_tongue: 8)

i mam nadzieję że żartowałeś że ona jest brzydka :twisted:

no a tak naprawde poważnie to tamto z tym buziakiem to był żart :stuck_out_tongue: ale napewno dmay sobie po miłośći w jakimś romantycznym miejscu 8)

a no i życze wszystkim udanego dnia 14 lutego nawet samotnym :slight_smile: może akurat znajdą swoją walentynkę :slight_smile:

Ja się w walentynki nie bawię. :stuck_out_tongue: :lol: :D. Moim zdaniem niepotrzebne są jakieś tajemnicze walentynki. Najlepiej być szczerym przy dziewczynie w związku z dniem walentynek i to wystarcza.

ja jestem zawse szczery w stosunku do mojej dziewczyny :] czasami aż nadto… i właśnie dlatego kupie jej kwiaty etc. :stuck_out_tongue:

No właśnie :!: Takie rozwiązanie jest najlepsze, a nie jakieś tam kartki…

najlepszym rozwiazaniem jest cos co sami mozemy wykorzystac

czyli

butelka wina + plus jakis film ktory ona lubi i juz mamy udany wieczor :smiley:

może “Przeminęło z wiatrem” ? :wink:

jeszcze nieletnia a niechcę się żeby jej rodzice się do mnie zrazili :stuck_out_tongue:

a zamiast filmu wybiorę się z nią do miłej restauracji albo kawiarni :wink:

niewazne jaki film wazne zeby byl romantyczny i wogole bo One to lubia, a co do tego wina to wedle uznania :slight_smile: